HAIM z utworem „Don’t Wanna”

Haim idealnie wpasowując się w falę upałów! Posłuchaj „Summer Girl”
fot. materiały prasowe

Kalifornijskie trio HAIM prezentuje „Don’t Wanna” – nową zapowiedź nadchodzącego albumu „Women In Music Pt. III”. Radosny, ale i delikatny kawałek, który po raz kolejny pokazuje, jak siostry potrafią wzbudzić nadzieję i optymizm, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach: „I don’t wanna give up on you… I don’t wanna have to”.

HAIM: Alana, Danielle i Este napisały „Don’t Wanna” wspólnie z Rostamem Batmanglij (Charli XCX, Solange, Frank Ocean), a za produkcję odpowiadają Danielle, Rostam i Ariel Rechtshaid (Adele, Blood Orange, Vampire Weekend).

Kawałek po prostu z nas wypłynął. Jest seksowny, flirtujący i pełen nadziei – komentuje zespół.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

„Don’t Wanna” to już szósty utwór, którym HAIM zapowiada „Women In Music Pt. III”. Premiera płyty zaplanowana jest na 26 czerwca. Na krążek trafią także single „Summer Girl”, „Now I’m In It”, „Hallelujah”, „The Steps” i „I Know Alone”.

Po premierze „I Know Alone” HAIM zorganizowały wirtualną naukę tańca. Zapisy i więcej informacji pod adresem haim.lnk.to/DanceClassSo

„Women In Music Pt. III” to następca „Something To Tell You” z 2017 roku. Album zadebiutował na 2. miejscu listy sprzedaży UK i 7. pozycji Billboard 200.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marika wraca po 5 latach przerwy! Nowy singiel Jak na moje oko was zaskoczy

Don’t Wanna
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!