Sobel: Po balladzie czas na bardzo rapowe „Dopiski”

Reprezentant polskich raperów młodego pokolenia przygotował niespodziankę!

Sobel: Po balladzie czas na bardzo rapowe „Dopiski”
fot. materiały prasowe

O tym chłopaku robi się coraz głośniej. „Impreza”, największy hit artysty, mknie po 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a sam Sobel z każdym kolejnym singlem wzbogaca się o rzeszę nowych fanów. Czy nowy numer okaże się hitem? Sprawdźcie koniecznie!

Dzisiaj Sobel zaprezentował nowy utwór zatytułowany „Dopiski”. O tym, że młody muzyk jest wszechstronny, przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Jego poprzedni utwór, „Każdego dnia”, to romantyczna ballada, która podkreśliła jego szerokie zdolności wokalne.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

Sobel powraca z nowym kawałkiem!

Fani nie kryją zachwytu: “Uwielbiam Cię, masz tak niesamowity styl. Pokazałeś, że jesteś nieprzewidywalny kawałkiem “Każdego dnia” i dzięki temu jesteś wyjątkowy. Na Twoją nutę czekam zawsze z taką niecierpliwością”, “Aż sie kręci w głowie od patrzenia😂🙆‍♀️”, “czekałem na takie sztooooooooos nuty”, “Twój głos to jest taki sztos, że ała 😍” – komentują Internauci najnowszy singiel rapera.

„Dopiski” to utwór, który pokazuje przeciwległy biegun jego umiejętności, które przejawiają się niezwykle charyzmatycznym flow. W twórczość Sobela zauważyć można zależność wydawania numerów gatunkowo, co czyni go niezwykle unikatową personą na scenie muzycznej.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marika wraca po 5 latach przerwy! Nowy singiel Jak na moje oko was zaskoczy

Sobel – Dopiski
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie