Zobacz, gdzie zabierze Cię Natalia Janoszek w tym wakacyjnym kawałku

Zobacz, gdzie zabierze Cię Natalia Janoszek w tym wakacyjnym kawałku
fot. instagram.com/nataliajanoszek

Jeśli podróżujesz, rób to ze stylem! Natalia Janoszek w video AFTR SUN “Diamond”. Cały świat przenosi się ostatnio do sieci, więc AFTR SUN przeniósł do Internetu również wakacje. W jego najnowszej, utrzymanej w house’owym stylu produkcji zatytułowanej “Diamond” pozostajemy w ciągłym ruchu odwiedzając wytęsknioną listę najbardziej wakacyjnych miast świata, między innymi Berlin, Madryt, Tokio czy Paryż.

W podróży towarzyszy nam znana z filmu „365 dni” aktorka i modela, Natalia Janoszek, a poruszamy się nie czym innym, tylko jachtami i Bugatti. Sky is the limit a marzenia nic nie kosztują! Gdziekolwiek nie spędzimy tych wakacji, jedno jest pewne: hit lata już mamy. 

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

AFTR SUN, czyli Przemek Bryl to DJ i producent muzyczny z północnej Polski. Muzyka elektroniczna gra w jego życiu pierwsze skrzypce od lat, ale jako absolwent klasy pianina w szkole muzycznej, klasyczne dźwięki też są jego bliskimi znajomymi. Dzięki otrzymanej edukacji muzycznej, jest w stanie spojrzeć na muzykę z szerokiej perspektywy.

Aktualnie jego głowę zaprząta głównie deep house i g-house. Kiedy nie robi muzyki, zajmuje się też modelingiem – pojawił się w reklamie piwa Desperados. “Diamond” w Polsce wychodzi sumptem wytwórni Dustyvibez Poland, za granicą wydają go takie wytwórnie jak Sony Music Italy, Roton Music, Guesstimate.

Jak Wam się podoba Lyric Video, w którym wystąpiła Natalia Janoszek?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marika wraca po 5 latach przerwy! Nowy singiel Jak na moje oko was zaskoczy

Natalia Janoszek w wideo AFTR SUN “Diamond”
Natalia Janoszek o roli w filmie 365 dni: "Nie myślałam, że moim pierwszym polskim filmem będzie erotyk"
fot. instagram.com/nataliajanoszek
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie