Gigi D’Agostino łączy siły z LA Vision

Gigi D’Agostino łączy siły z LA Vision
fot. materiały prasowe

Legenda powraca! Po wielkim światowym hicie „In My Mind” (ponad 820 mln streamów na Spotify i ponad 600 mln wyświetleń na YouTube), Gigi D’Agostino łączy siły z LA Vision w nowym singlu „Hollywood”. Utwór z uzależniającą melodią zostanie w Waszych głowach już po pierwszym przesłuchaniu. A na jednym na pewno się nie skończy.

Gigi D’Agostino to autor takich kultowych singli jak „L’Amour Toujours”, „Another Way”, „Bla Bla Bla”, „The Riddle”, „La Passion”, „Gin Lemon” czy „Elisir”. Artysta w 2019 roku zgromadził łącznie 370 mln streamów w Spotify, może poszczycić się także 9 mln słuchaczy miesięcznie oraz ponad 3 mln obserwujących na Facebooku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Rozanielona Marcelina Zawadzka śmiało odsłoniła… NIEZIEMSKIE kadry trafiły do sieci!

Dla LA Vision wspólny singiel z Gigi D’Agostino to oficjalny debiut fonograficzny. Jak mówi sam artysta:

– Spędziłem całe życie na nauce wszystkiego, co pomoże mi tworzyć własną muzykę: grać, pisać, aranżować oraz śpiewać (jak w „Hollywood”). Chłonąłem dźwięki jak gąbka. Z tym, czego się nauczyłem, odniosłem pewien sukces za kulisami, ale nie mogłem kontrolować każdego aspektu; nie mogłem podążać swoją wizją. Teraz wreszcie mam taką możliwość.

Każdy z utworów LA Vision będzie opowiadał historię, a „Hollywood” opowiada o podążaniu za marzeniami oraz konfrontacji pragnień z rzeczywistością. Próba realizacji może doprowadzić nas w mroczne miejsca. „Hollywood” to pierwszy krok w muzycznej podróży LA Vision poprzez gatunki, style i kraje.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo BEZ… Prześliczna wokalistka niewiele pozostawiła wyobraźni

Hollywood
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie