Kukon x Magiera feat. Avi rozwalili system! “Czarne BMW” wgniata w fotel!

Kukon x Magiera feat. Avi rozwalili system!
fot. materiały prasowe

Po świetnie przyjętych singlach „Manekin” oraz „Hello-Moto/Spory” duet Kukon i Magiera prezentują kolejny kawałek zatytułowany „Czarne BMW”. Czy utwór okaże się kolejnym hitem artystów?! Sprawdźcie koniecznie, bo zapowiada się naprawdę dobry wakacyjny hit!

Duet Kukon x Magiera łączą siły z Avi. To jeden z trzech gości na całym projekcie „Afera”. Specjalną klimatyczną wizualizację stworzył Sebastian Realizator z Ugly Digital.

“magiera co za bit, props”, “Jest Kukon, jest Avi to wbijam proste”, “Magiera to geniusz!”, “Idealne połączenie. Ogień chłopaki💪🔥”, “Dwóch ulubionych raperów na jednym tracku 💪”, “Przecudowne kolabo.” – komentują entuzjastycznie Internauci.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo BEZ… Prześliczna wokalistka niewiele pozostawiła wyobraźni

Kukon x Magiera o projekcie „Afera”:

To wybuch dwóch wulkanów jednocześnie, nagłe zderzenie przeciwstawnych emocji. To tak, jakbyś zarobił okrągłą bańkę, dokładnie w tym samym tygodniu, w którym  straciłeś dom.  Życiowa huśtawka 24h na dobę. Afera to rany zaklejone złotym plastrem, strach, ból, mocne pragnienia spacyfikowane złotym kagańcem.

Łatwo, lekko i przyjemnie? – nie tym razem. Kukon zebrał myśli jednego wieczoru, spisał je cyfrowo, w oknie obcego już domu, Magiera dodał swój sznyt i zrobił z tego płytę. Zapraszamy Was do miejsc, chwil, emocji, w których wykręciliśmy Aferę…

Premiera płyty zaplanowana jest na 26.06.2020. Zamów limitowaną wersję płyty Kukon x Magiera – „Afera” wzbogaconą o dwa bonusowe numery oraz instrumentale.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie