Kazior powraca. “Wizje” to powiew świeżości!

Kazior powraca.
fot. materiały prasowe

Kojarzycie takie kawałki jak „Mielone”, „Belweder”, „Damage” czy „Drive”? Teraz do nich dołączy kolejny bardzo mocny utwór! „Wizje” to całkowicie nowa propozycja, którą prezentuje Kazior. Artysta postanowił przygotować coś naprawdę niespotykanego!

Kazior zadbał o stworzenie bardzo mocnego i świeżego singla, który zdecydowanie wprowadzi powiew nowości na rynek muzyczny! „Kawałek jest zrobiony na patencie, którego chyba jeszcze nikt nie rozkminił. Wszystkie rymy to trzy literowe skróty” – zdradził raper!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo BEZ… Prześliczna wokalistka niewiele pozostawiła wyobraźni

Za produkcję kawałka odpowiadali karleeto (producent pochodzący z Francji) oraz kozyr, którzy stworzyli naprawdę zgrane kolabo! „Wizjom” klimatu dodaje jeszcze teledysk, który jest pewnego rodzaju szalonym tripem po mieście. Jeśli więc jeszcze nie słyszeliście nowego kawałka, to koniecznie sprawdźcie go w towarzystwie klipu, bo jedno dopełnia drugie!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

Kazior – Wizje
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!