MUZOTAKTNEWSYMuzykaStashka powraca! „Dreams In One Ball” (oficjalny hymn Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym 2020)

Stashka powraca! „Dreams In One Ball” (oficjalny hymn Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym 2020)
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Stashka prezentuje nowy singiel „Dreams In One Ball”. Utwór zapowiada drugi album artystki „Historie” oraz jest również oficjalną piosenką Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym ITTF, które odbędą się w Polsce.

Stashka zaskakuje nową piosenką “Dreams In One Ball”, która została oficjalnym hymnem turnieju Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym ITTF (Liebherr 2020 ITTF European Table Tennis Championships). Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-20 września 2020 na Torwarze w Warszawie. Utworu wydanego przez wytwórnię Soul Records można posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: The Voice Kids: Polska wokalistka o hiszpańskich korzeniach, Carla Fernandes zachwyca singlem…

Stashka wspomina okoliczności powstania tej niezwykłej piosenki:

Bardzo lubię przygody i nowe wyzwania. Dlatego zareagowałam z zaciekawieniem, kiedy otrzymałam propozycję napisania utworu promującego Mistrzostwa Europy w Tenisie Stołowym.

Szkoda, że nie widzieliście mojej miny, kiedy dowiedziałam się, że piosenka została zaakceptowana. Cieszę się ogromnie, że mogę brać w tym udział, bo w tenisa stołowego gram od podstawówki. Podkręcam i ścinam piłkę, a w swoim archiwum mam nawet dyplom z turnieju.

Kluczowe słowa w refrenie to PING PONG, ale piosenka opowiada przede wszystkim o marzeniach. Mówi o tym, jak wiara i ciężka praca mogą cię przybliżyć, a w końcu doprowadzić do zrealizowania swojego celu. Mam jednak także wielką nadzieję, że zarówno zawodnicy, jak i fani tenisa stołowego będą się przy niej po prostu dobrze bawić.

Materiały promocyjne partnera

Słowa utworu „Dreams In One Ball” Stashka napisała z Justyną Mahler-Piątkowską. Muzykę wokalistka skomponowała wspólnie z Emilianem Waluchowskim, który jest również producentem nagrania. Teledysk do piosenki w reżyserii Pascala Pawliszewskiego zrealizowali SG Production oraz Pascal Production. Jego akcja rozgrywa się w kilku dobrze znanych miejscach Warszawy, choć rozpoczyna się w rodzinnym mieście Stashki, Szczytnie na Mazurach. W nagrywaniu klipu wzięli udział zawodnicy Polskiego Związku Tenisa Stołowego, żonglujący piłeczką pingpongową freestylowiec Łukasz Karaś oraz mieszkańcy Warszawy.

Posłuchaj w serwisach cyfrowych:
http://www.soundline.biz/StashkaDreamsInOneBall/

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor jest zakochana? Gwiazda The Voice Kids ujawniła prawdę

Stashka – Dreams In One Ball

Stashka, czyli Katarzyna Hain jest absolwentką muzykologii, wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Gra także na gitarze i fortepianie. Ma na swoim koncie debiutancki album „Naturalnie”, wydany w marcu 2016 roku. Jest laureatką Grand Prix i nagrody publiczności Baltic Song Festival w Karlshamn w Szwecji, występowała także w koncercie SuperPremiery 50. KFPP w Opolu. Katarzyna może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem scenicznym, zdobytym m.in. dzięki występom w chórkach z Anną Wyszkoni, Kasią Cerekwicką i Zakopower. Dużo energii do działania dają jej dzieci z prowadzonego przez nią zespołu MazurKids ze Szczytna, położonego na Mazurach rodzinnego miasta artystki.

Stashka to niezwykła osobowość i perfekcjonistka w każdym calu. Tak mówi o swojej twórczości:

Wszystko, czego chcę od swojej muzyki to by dobrze się przy niej bawić i dobrze się z nią czuć. I tego samego chcę dla mojej publiczności. W mojej twórczości jestem zarówno beztroska, jak i szczera, a wszystko, co tworzę przychodzi do mnie w naturalny sposób. Moim mottem jest niezmiennie „pozytywnie i do przodu”, a w tekstach moich piosenek każdy znajdzie coś dla siebie. 

Aktualnie Stashka przygotowuje nowy album „Historie”, którym zamierza wszystkich zaskoczyć. Pierwszym singlem z albumu był utwór „Tylko sen”.

Stashka
fot. Anna Powierża (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA