Marcin Maciejczak: “Deszcz i bez” to dojrzały krok na drodze po marzenia

Marcin Maciejczak:
fot. Maciej Nowak

Marcin Maciejczak brawurowo zwyciężył trzecią edycję The Voice Kids. Warto wspomnieć, że jego występy regularnie trafiają do zestawień The Voice Global, czyli oficjalnego kanału YouTube formatu The Voice, który prezentuje najciekawszych artystów z całego świata. Młody artysta nie przestaje zaskakiwać, bowiem do sieci trafił kolejny singiel pt. “Deszcz i bez”. Jak brzmi nowa propozycja? Posłuchajcie koniecznie!

Marcin Maciejczak (14 l.) z The Voice Kids nie zwalnia tempa! Przypomnijmy, że drzwi do kariery otworzył mu singiel “Jak gdyby nic”, który ma ponad 8 milionów wyświetleń na platformie YouTube. Utwór dotarł do 20 miejsca najczęściej odtwarzanych utworów w Polsce, plasując się jednocześnie na 1 miejscach radiowych list przebojów. Teraz premierę ma wyczekiwany drugi singiel artysty zatytułowany „Deszcz i bez”.

Fani są zachwyceni: “Boże , dzięki że taki dar spotkał akurat tego człowieka… Jest on bardzo wrażliwy ,naprawdę… CIARY”, “OMG… Ale to jest super takie wrażenie, delikatne. Zakochałam się w tej piosence 😊🤗”, “boże kocham, totalny sztoss! <3”, “Nadchodzi objawienie wocalne w postaci Marcina Maciejczaka”, “śliczna piosenka, teraz tylko czekać na album”, “To jest cudowneee brawo!!👏❤😍🔥”, “To jest pięknę😻! Jestem dumnaaaa😍”, “Słuchając twoich piosenek automatycznie mam łzy w oczach 🥺 ta piosenka to złoto ❤️” – pisali Internauci.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: The Voice Kids: Polska wokalistka o hiszpańskich korzeniach, Carla Fernandes zachwyca singlem…

Marcin Maciejczak – “Deszcz i bez”

Tekst utworu jest naiwną, choć szczerą próbą powstrzymania tego, co nieuniknione. Jak się okazuje podany na dłoni świat może nie być wystarczającym argumentem, aby ocalić, coś, co tylko w teorii miało trwać wiecznie. Łatwo można wypaść poza kadr, nawet gdy jeszcze chwilę temu wydawało się to nieprawdopodobne.

Autorami utworu są Ashley Hicklin – brytyjski producent mający na koncie współpracę m.in. z takimi artystami jak Lana Del Rey, czy James Morrison, Martin Brammer – angielski songwriter, znany ze współpracy m.in. z Jamesem Bayem, Johnem Newmanem, czy Ellą Eyre i Michał Majak współpracujący m.in. z Natalią Nykiel.

Nowym singlem Marcin Maciejczak potwierdza, że nie przypadkiem znalazł się na muzycznym rynku. Nie oglądając się na tymczasowe muzyczne trendy, konsekwentnie podąża własną artystyczną ścieżką.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor jest zakochana? Gwiazda The Voice Kids ujawniła prawdę

Deszcz i bez
Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?
fot. materiały prasowe
The Voice Kids: 13-latek wielkim objawieniem! Trenerzy wróżą mu wygraną! (WIDEO)
fot. Jan Bogacz / TVP
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!