Malik Montana w radiowym hicie Raya Daltona

Malik Montana w radiowym hicie Raya Daltona
fot. instagram.com/donmalikmontana

Ostatnio internet huczał o sukcesach rapera. Malik Montana wszedł w 2020 rok jakby był u siebie… bo tak było. Złote i platynowe płyty, świetne wyniki singli „Rundki” i „Niedostępny” to dopiero początek.

W hip-hopowym świecie Malik Montana czuje się doskonale, ale dziś stawia kolejny krok, by wylądować na ustach i w głośnikach w całej Polsce. Na jego kanale na YouTube właśnie wylądował remix kawałka „In My Bones” Raya Daltona. Oryginalny utwór można usłyszeć w prawie każdej stacji radiowej i na największych playlistach w serwisach streamingowych. W nowej wersji utworu usłyszymy także zwrotkę należącą do Malika. Chyba możemy ustalić na wstępnie – takiej kooperacji nie da się ominąć bez słowa.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: The Voice Kids: Polska wokalistka o hiszpańskich korzeniach, Carla Fernandes zachwyca singlem…

To nie pierwsza współpraca Raya Daltona z raperami. Fani mogą kojarzyć początki jego muzycznej drogi z singla „Can’t Hold Us” z Macklemorem. To dzięki niemu Ray wygrał MTV Video Music Awards. wylądował na 1 miejscu listy Billboard Hot 100 i został nominowany do nagrody GRAMMY. Sam artysta wspominał, że jego udane początku wbrew pozorom sprawiły mu sporo trudności.

Czułem, że cokolwiek bym nie zrobił, nie stworzę hitu, który może dorównać „Can’t Hold Us”. To jest głupie i nie ma sensu. Dziś udało mi się pokochać siebie dużo bardziej. Znalazłem w życiu równowagę. Zacząłem postrzegać moją drogę podobnie jak sportowcy. Siostry Williams mają świetne wyniki i mają doskonały zespół, który pomaga im być najlepszymi. Mi też udało się otoczyć się wspaniałymi ludźmi, nie tylko prawnikami i menadżerami, ale też rodziną i przyjaciółmi – mówi o swojej przemianie Ray Dalton.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor jest zakochana? Gwiazda The Voice Kids ujawniła prawdę

In my bones
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!