Natalia Nykiel zapowiada pierwsze koncerty tego lata

Natalia Nykiel
fot. materiały prasowe

Choć rzeczywistość koncertowa tego lata nie jest optymistyczna, pojawiają się pierwsze okazje do posłuchania i zobaczenia swoich ulubionych artystów w pełnej oprawie. Jedną z takich artystek jest Natalia Nykiel, która w najbliższych tygodniach zaprezentuje materiał z nominowanego do Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika „Origo”.

Już 2 lipca Natalia Nykiel wystąpi podczas Red Bull Trasy Życzeń – jedynego takiego wydarzenia online, podczas którego artyści grają w pełnym składzie całe koncerty, w pełnej produkcji koncertowej.

Co więcej, jest to formuła, która pozwala publiczności wpłynąć na losy koncertu. To fani i internauci zadecydują jakie utwory podczas koncertu zagra artystka. Szczegóły dotyczące koncertu i możliwości głosowania znajdziecie na profilach Natalii na Facebooku i Instagramie.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

Kolejnym koncertowym krokiem artystki tego lata będzie jej pierwszy w tym roku występ w Warszawie z udziałem publiczności! 29 sierpnia zagra koncert plenerowy w Pradze Centrum, który odbędzie się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami dot. ilości publiczności. Do sprzedaży trafiła już ograniczona pula biletów na to wydarzenie.

Czekacie na koncerty Natalii?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez i Niall Horan razem? Ten komentarz zwala z nóg!

Natalia Nykiel wystąpiła w Tauron Arenie przed Thirty Seconds To Mars (ZDJĘCIA)
Natalia Nykiel wystąpiła w Tauron Arenie przed Thirty Seconds To Mars (ZDJĘCIA)
fot. Paweł Zanio
Natalia Nykiel
fot. Paweł Zanio / materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!