The Voice Kids: Marcin Maciejczak zaskoczył fanów! Zobacz mroczny klip „Deszcz i bez”

The Voice Kids: Marcin Maciejczak zaskoczył fanów! Zobacz mroczny klip „Deszcz i bez”
fot. instagram.com/marcinmaciejczak

Marcin Maciejczak z The Voice Kids opublikował dziś w sieci teledysk do utworu „Deszcz i bez”. Obraz wyreżyserował Łukasz Zabłocki, który na swoim koncie ma współpracę między innymi z Natalią Nykiel, Otsochodzi, Pezetem czy zespołem Kamp!. Warto dodać, że lyric video do singla przez cały tydzień znajdowało się na karcie na czasie YouTube.

Kilka dni temu Marcin Maciejczak z The Voice Kids podziękował fanom na instagramowym profilu za entuzjastyczne przyjęcie singla “Deszcz i bez”:

Dziękuję Wam bardzo za docenienie piosenki „Deszcz i bez”! Wasze zaangażowanie wiele dla mnie znaczy.😘

Lyric video przez dwa tygodnie zyskało 470 tysięcy wyświetleń. Teraz młody wokalista zaprezentował oficjalny teledysk do singla “Deszcz i bez”:

Zapraszam Was do mojego baśniowego świata.🔮

Na komentarze fanów nie trzeba było długo czekać. Pod teledyskiem zwycięzcy 3 edycji programu The Voice Kids pojawiło się mnóstwo pozytywnych i chwalebnych słów: “Cudowne, naprawdę cieszę się że mamy w kraju tak dobrą scenę dziecięcą”, “Brawo Marcin, nowe pokolenie, nowa muzyka. Najważniejsze, że jakość bardzo wysoka. Trzymam kciuki za Twoją karierę.”, “cudo, naprawdę takiej osobowości, wrażliwości i muzyki w Polsce potrzebujemy 🤍”, “Ale cudowna piosenka jestem z Ciebie dumna kochany jesteś niesamowity. Nigdy się nie zmieniaj. 🙏💖”, “Piosenka super zarówno jak i teledyski. A sam utwór ma tyle emocji że aż za każdym razem się wzruszam. Pięknie. 😚😊”, “Jestem pod ogromnym wrażneniem. Czapki z głow! Brawo!👏” – pisali Internauci.

Autorami utworu są Ashley Hicklin – brytyjski producent mający na koncie współpracę m.in. z takimi artystami jak Lana Del Rey czy James Morrison, Martin Brammer – angielski songwriter, znany ze współpracy m.in. z Jamesem Bayem, Johnem Newmanem, czy Ellą Eyre i Michał Majak współpracujący m.in. z Natalią Nykiel.

Tekst utworu jest naiwną, choć szczerą próbą powstrzymania tego, co nieuniknione. Jak się okazuje, podany na dłoni świat może nie być wystarczającym argumentem, aby ocalić coś, co tylko w teorii miało trwać wiecznie. Łatwo można wypaść poza kadr, nawet gdy jeszcze chwilę temu wydawało się to nieprawdopodobne.

Nowym singlem Marcin Maciejczak z The Voice Kids potwierdza, że nie przypadkiem znalazł się na muzycznym rynku. Nie oglądając się na tymczasowe muzyczne trendy, konsekwentnie podąża własną artystyczną ścieżką.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

Marcin Maciejczak – Deszcz i bez
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!