Saszan zaskakuje nowym singlem! “First Internet QUEEN” już w sieci

Młoda gwiazda nie zwalnia tempa!

Saszan zaskakuje nowym singlem!
fot. instagram.com/saszan

Czasami najlepiej postawić na spontaniczność i kontynuować to, co spodobało się fanom! Tak postanowiła właśnie zrobić Saszan, która nagrała singiel będący kontynuacją utworu stworzonego w ramach akcji Hot Challenge 2! Posłuchajcie, jak brzmi jej nowy singiel zatytułowany “First Internet QUEEN”.

16 maja br. Saszan jak wiele gwiazd dołączyła do wspaniałej akcji mającej na celu zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Jej gorąca szesnastka okazała się tak dobra, że fani zaczęli dopytywać o kontynuację! Piosenkarka nie kazała im długo czekać, gdyż nowy kawałek właśnie zadebiutował w sieci!

Fani nie kryją zachwytu, bowiem pod nagraniem pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych komentarzy: “Ale to jest kuzwa dobre 🔥 Idź w tym kierunku zdecydowanie!!!”, “Jestem mega pozytywnie zaskoczona 😍 powinnaś iść w kierunku takiego stylu”, “Hit 💞💥”, “To jest prostu świetne. 🔥💕”, “Panie i Panowie czapki z głów za świetną robotę 🤖 rewelacja… 😍”, “Ale wpada w ucho! pasuje Ci taki styl 🔥🔥🔥”, “To jest tak kozackie Saha 🔥 idź dalej w tym kierunku bo to jest petarda 🖤”, “Ogień, bardzo mi się podoba 💋”, “Super to jest 🔥 Serio świetnie się odnajdujesz w rapowych klimatach 🎵 Idź w ten styl, możesz wiele osiągnąć 😉” – pisali fani na platformie YouTube.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez i Niall Horan razem? Ten komentarz zwala z nóg!

Saszan powraca z nowym singlem

Utwór “First Internet QUEEN” jest eksperymentalnym połączeniem trapu z popem. Opowiada o zamieszaniu ostatnich miesięcy spowodowanym COVID-19, ale jest również małą notką autobiograficzną Saszan. Działa ona w Internecie już 10 lat i jako jedna z pierwszych wykorzystała media społecznościowe w celu zdobycia popularności.

Kim jest więc “First Internet QUEEN”? Posłuchajcie i przekonajcie się sami!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

https://www.youtube.com/watch?v=0yFFpMiy5DE
“First Internet QUEEN”
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!