MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncerty5 Seconds Of Summer zagrają w Polsce

5 Seconds Of Summer zagrają w Polsce
5

REKLAMA
REKLAMA

5 Seconds Of Summer w Polsce! Australijski zespół wystąpi 9 maja 2021 roku w TAURON Arenie Kraków.

5 Seconds Of Summer należy do grona artystów posiadających najbardziej wytrwałą i oddaną bazę fanów na świecie, a ich koncert jest obecnie jednym z najbardziej wyczekiwanych w Polsce.

Formacja powstała w 2011 roku z inicjatywy szkolnych kolegów – Luke’a Hemmingsa, Michaela Clifforda i Caluma Hooda, a w tym samym roku dołączył do nich perkusista Ashton Irwin. Chociaż nie posiadali żadnej promocji poza mediami społecznościowymi, ich pierwsza EP-ka „Unplugged” trafiła w 2012 roku na 3. miejsce iTunes w Australii i szybko zaczęła docierać poza granice ich kraju.

REKLAMA

W 2013 i 2014 dołączyli do One Direction podczas międzynarodowej trasy. Szybko zyskali nowych fanów w Ameryce Północnej i Europie, a ich kolejna EP-ka „She Looks So Perfect” debiutowała na 2. miejscu w USA. Kiedy w maju 2014 wydawali imienny debiutancki album, nie było wątpliwości, co do ich statusu – płyta zajęła pierwsze miejsca w kilkunastu krajach.

Do tej pory formacja wydała cztery albumy. Ostatni z nich, „CALM”, ukazał się w marcu i spotkał się ze świetnym przyjęciem, trafiając na szczyt między innymi w Australii i Wielkiej Brytanii.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

Przyszłoroczna europejska trasa 5 Seconds Of Summer zakończy się kilka tygodni przed Orange Warsaw Festival, na którym zespół miał wystąpić w tym roku. Jednakże fani nadal będą mogli zobaczyć grupę w Polsce. Bilety na OWF 2020 zachowują ważność. Istnieje także możliwość ich wymiany na voucher, który będzie można zrealizować m.in. podczas zakupu biletu na koncert 5SOS.

Przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów oraz członków Alter Klubu rozpocznie się w środę (1.07) o godzinie 12.00. Regularna sprzedaż wystartuje w piątek (3.07) o godzinie 10.00.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

5 Seconds Of Summer – Wildflower
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA