Becky Hill i Sigala myślą o niebieskich migdałach

Becky Hill i Sigala myślą o niebieskich migdałach
fot. materiały prasowe

Becky Hill prezentuje nowy singiel zatytułowany „Heaven on My Mind”, w którym gościnnie pojawia się Sigala. Posłuchajcie, jak brzmi ich nowa propozycja.

Autorką utworu jest Becky Hill, a za produkcję odpowiada Sigala. To drugi singiel promujący debiutancki album wokalistki. Ta dwójka miała już okazję wcześniej współpracować przy utworze „Wish You Well”, który trafił do Top 10 list przebojów w Wielkiej Brytanii i ma tam już status platyny. O „Heaven On My Mind” Becky Hill mówi:

Przy tym kawałku zdecydowałam się na inną kreatywną ścieżkę niż w przypadku reszty moich utworów. Kiedy Sigala wysyłał mi pierwsze wersje demo, byłam w dość mrocznym miejscu, dlatego nie jest to coś, co mogłabym w tamtym momencie stworzyć samodzielnie – był to taki radosny i czysty kawałek. Ale może dlatego właśnie chciałam przy nim pracować, sprawić, by był możliwie najbardziej osobisty. Po „Wish You Well” mam jeszcze większy szacunek do Sigali niż wcześniej, dlatego skakałam z radości, gdy okazało się, że możemy znowu razem pracować – Becky Hill.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

Wcześniejszą zapowiedzią debiutu wokalistki był utwór „Better Off Without You” ft. Shift K3Y, który spędził pięć tygodni w Top 20 najpopularniejszych singli w UK, trafił do Top 5 Airplaya w Wielkiej Brytanii oraz na szczyt Official Trending Chart iTunes, ma już status złotej płyty.

„Heaven On My Mind” to idealna propozycja na lato, jak również potwierdzenie statusu Becky Hill jako jednego z najgorętszych nazwisk brytyjskiej muzyki pop. Katalog artystki liczy ponad 1,5 miliarda streamów oraz ponad 18 mln słuchaczy miesięcznie w samym Spotify. W 2019 Becky była drugą najpopularniejszą brytyjską wokalistką w Spotify UK.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

Heaven on My Mind
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie