Gwiazda disco polo pokazała biust. Szczęki Wam opadną!

Ona lubi szokować!

zachwyca gwiazda disco polo
fot. instagram.com/malgorzata_godlewska_official

Tego jeszcze nie było. Chyba żadna gwiazda disco polo nie pokazała tak wiele! Małgorzata Godlewska, bo o niej mowa nie jednokrotnie już udowodniała, że na jej instagramowym profilu nie można się nudzić. Zobaczcie, jakimi nowymi kadrami zachwyca celebrytka!

Małgorzata Godlewska, która jakiś czas temu zasłynęła jako gwiazda disco polo znowu zaprezentowała się w śmiałej odsłonie. Przypomnijmy, że przeróżne występy sióstr Godlewskich stały się hitem w sieci. Na szczególną uwagę zasługują dwa single – “Cała noc przed nami”, który ma już ponad 2 miliony wyświetleń na platformie YouTube oraz kawałek zatytułowany “Tak to my”, który odtworzony został ponad 4 miliony razy. Małgorzatę Godlewską mogliśmy też podziwiać w teledysku do kawałka “Taka Niunia” zespołu Selfie. Bez wątpienia bohaterka zasługuje na miano jednej z najbardziej kontrowersyjnych osób w świecie polskiego show-biznesu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

Gwiazda disco polo zachwyca!

Małgorzata Godlewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i nie od dziś wiadomo, że jest znana ze swojego niecodziennego stylu. Celebrytka chętnie dzieli się swoją codziennością na instagramowym profilu, gdzie obserwuje ją ponad 180 tysięcy osób. Ostatnio zafundowała wielbicielom śmiałe kadry, które wywołały niemałe poruszenie wśród Internautów.

Czasem czuję się jak Alicja w Krainie Czarów ♦️🐰🃏. Tylko się potknę 🎲 a wszyscy zaczynają biegać jak z poderżniętym gardłem🎭. Bajkowa atmosfera 😂 – napisała gwiazda disco polo pod zdjęciem na Instagramie.

Artystyczne zdjęcie celebrytki przykuło szczególną uwagę internautów. Fani gwiazdy jak zwykle zachwycili się apetycznym zdjęciem, bowiem w ciągu kilku godzin jej wpis polubiło ponad 5 tysięcy Internautów. W komentarzach posypała się lawina komplementów w stronę gwiazdy: “Orka”, “Zjawiskowa kobieta pełna uroku, charakteru z boskim ciałem”, “Bogini”, “Boska”, “Proszę wybaczyć, nie chcę być zbyt obcesowy, ale jeżeli bajka z Panią, to chcę być księciem i siedmioma krasnoludkami :)”, “Dama”, “Pięknie Małgosiu”, “Mega poetycka”, “Mała jesteś najlepsza” – wtórowali w komentarzach zachwyceni fani Małgorzaty Godlewskiej.

Podoba się wam gwiazda disco polo w takim wydaniu? Jest artystycznie, czy może zbyt wulgarnie?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Sandra Kubicka w bikini. Wygląda jak milion dolarów! (ZDJĘCIA)

zachwyca gwiazda disco polo
fot. instagram.com/malgorzata_godlewska_official
Siostry Godlewskie w kawałku Tak to my
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie