Doda pozuje pod prysznicem! Fani nie mogą oderwać wzroku. “Dodzia jak wino” – komentują

Doda pozuje pod prysznicem! Fani nie mogą oderwać wzroku.
fot. instagram.com/dodaqueen

Od dwóch tygodni Doda pracuje na planie filmu pt. “Dziewczyny z Dubaju”, którego jest producentką.

Na początku roku Doda mocno zaskoczyła wszystkich informacją o zawieszeniu działalności muzycznej. Po 20-latach koncertowania artystka przyznała, że pragnie “odpocząć” i “chce podróżować”. Jak się później okazało 36-letnia gwiazda wraz ze swoim mężem, Emilem Stępniem zajęła się produkcją filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Ekranizacja książki “Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka zapowiada się naprawdę głośna i być może wstrząśnie polskim show-biznesem.

Pracę na planie filmu ruszyły w Warszawie, w drugiej połowie czerwca. Za reżyserię nowej produkcji Dody odpowiada Maria Sadowska i Mitja Okorn. Na wielkim ekranie zobaczymy plejadę gwiazd, między innymi Jana Englerta, Annę Karczmarczyk, Olgę Kalicką, Katarzynę Figurę i Józefa Pawłowskiego.

Kończy się 2 tydzień naszego planu zdjęciowego,a już tyle się wydarzyło💆🏼‍♀️😃 a przed nami jeszcze Nicea, Dubaj 🎥🎬nie mogę się doczekać ,przygoda życia 🙌🏼 ps: TAK ,film będzie dwujęzyczny – poinformowała wczoraj Doda na instagramowym profilu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

Doda pozuje pod prysznicem!

Pochłonięta pracą Doda nie zapomina o wiernych fanach. Na instagramowym profilu artystka regularnie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym. W ostatnim czasie na jej InstaStories możemy podglądać, co się dzieje na planie filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Ostatnio wrzuciła zdjęcie z włoskim modelem i aktorem – Giulio Berruti, który wcieli się w bezwzględnego mężczyznę o arabskich korzeniach. Dziś piosenkarka zaserwowała swoim wielbicielom prawdziwą ucztę dla oka. 36-letnia gwiazda opublikowała fotografie, na której pozuje pod prysznicem.

Nie wszystko złoto co się świeci😊 – napisała Doda pod zmysłowtym kadrem na Instagramie.

DZIŚ MIJA DOKŁADNIE 2 lata od kiedy kupiliśmy prawa do książki „dziewczyny z Dubaju”.Nie sądziłam że proces pisania scenariusza i przygotowania do filmu jest tak czasochłonny i pracochłonny.To wspaniałe że ciągle się mogę czegoś uczyć i nabywać nowych doświadczeń ale też dzielić się moją wiedzą z innymi🎥 – dodała Dorota Rabczewska.

Zmysłowy kadr zachwycił fanów. Internauci zalali Dodę falą pozytywnych komentarzy: “Na dobre rzeczy czeka się długo”, “Można wzdychać do Ciebie”, “Jak wino im starsza tym lepsza”, “Dodzia jak wino”, “Sztos fota biczesss”, “Piękna”, “Dorota jesteś sztosem”, “Piękności”, “Piękna i inteligentna”, “Boska jesteś”, “Ty się nie starzejesz :D”, “Najpiękniejsza. Ty jesteś złotem”, “Jeeeesteś najlepsza”, “Ty jesteś na zewnątrz i wewnątrz pięknem. Jak złoto”, “Piękna jak zawsze” – pisali Internauci.

Trudno się z nimi nie zgodzić? Doda wygląda zjawiskowo – tylko spójrzcie!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

Doda: Spektakularna metamorfoza
fot. instagram.com/dodaqueen
Sensualna Doda
fot. instagram.com/dodaqueen
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie