Halsey w nieziemskim teledysku do utworu „Be Kind”!

Za reżyserię odpowiada Hannah Lux Davis, która stworzyła też klipy do „Nightmare” i „Alone”.

Halsey w nieziemskim teledysku do utworu „Be Kind”!
fot. instagram.com/iamhalsey

Do sieci trafił długo oczekiwany klip Marshmello i Halsey do singla zatytułowanego „Be Kind”. Ciekawostką jest fakt, że piosenkarka opanowała całą choreografię do wideo przez Facetime. Efekt imponujący – sami zobaczcie.

W ciągu kilku godzin klip Marshmello i Halsey wyświetlono ponad milion razy. Czy zapowiada się hit tego lata? Chociaż choreografia może być uważana za standardową, to trzeba wziąć pod uwagę, że próby tym razem były szczególnie wyczerpujące, ponieważ Halsey leczyła złamaną kostkę.

Ćwiczyłam choreografię Be Kind na krześle, dopóki moje złamanie kostki nie zagoiło się na tyle, żebym mogła stanąć na nogach… – napisała Halsey na Twitterze, dzieląc się filmikiem z próby.

W maju piosenkarka wyjawiła, że złamała kostkę we własnym domu.

Wkładałam naczynia do zmywarki i pociągnęłam za drzwiczki, aby załadować… A podłoga w kuchni była mokra i potknęłam się o drzwi zmywarki. Po 2000 koncertach na żywo, gdzie skaczę przez dwie godziny, w końcu złamałam kostkę. W kuchni. W moim domu – wyznała Halsey podczas wywiadu radiowego.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

W nowym klipie Halsey tańczy w kolorowych, malowniczych krainach.

„Be Kind” to hit na wszystkich frontach: w radiach, serwisach cyfrowych czy na Shazamie. Od czasu premiery zgromadził ponad 175 mln streamów. Kawałek doczekał się oficjalnych remiksów autorstwa Jacquesa Lu Conta oraz Surf Mesa (autora wielkiego przeboju „ily (i love you baby)” ft. Emilee).

Marshmello w 2019 zdobył sześciokrotną platynę za „Happier” z Bastille oraz czterokrotną platynę za „Silence” z Khalidem. Halsey rozpoczęła 2020 premierą albumu „Manic” – krążek zadebiutował na szczycie Billboard’s Top Current Albums i ma już status platyny w wielu krajach, w tym w USA. Na płycie znalazł się m.in. wielki hit „Without Me” – siedmiokrotna platyna w USA i tytuł najpopularniejszego radiowego kawałka w Stanach w 2019, jak również najdłużej goszczący w Top 10 singiel wokalistki wydany w XXI wieku w zestawieniu Billboard Hot 100.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

Be Kind
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie