Natalia Szroeder szczerze o miłości! Byli dla siebie wszystkim, a dziś więcej ich dzieli, niż łączy…

Natalia Szroeder szczerze o miłości! Byli dla siebie wszystkim, a dziś więcej ich dzieli, niż łączy…
fot. instagram.com/natalia_szroeder

Natalia Szroeder i Vito Bambino połączyli siły. Efektem ich współpracy jest singiel zatytułowany “Oddaj”, który dziś trafił do sieci w formie lyric video. Posłuchajcie, jak brzmi poruszająca ballada artystów.

Natalia Szroeder (25 l.) i Mateusz Dopieralski (32 l.) występujący pod pseudonimem Vito Bambino w poruszającym kawałku śpiewają o drzemiących uczuciach byłych kochanków. W kilka godzin po premierze utwór został wyświetlony ponad 10 tysięcy razy na platformie YouTube. Fani nie kryją zachwytu, bowiem w komentarzach pod nagraniem pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych i chwalebnych słów: “Vito…Chłopie, co Ty śpiewasz…Ale cieszę się, że Natalia w końcu idzie w dobrym kierunku. Wyszło Wam to na medal!”, “Idealne połączenie głosów, zdecydowanie najpiękniejsze co ostatnio słyszałam. Dziękuję.”, “To jest tego typu utwór który w trakcje odsłuchu automatycznie tworzy obrazy. Kiedy słuchając jesteś w całkiem innym miejscu, nawet odczuwasz jakoś tak inaczej… kiedy “widzisz” muzyką. Piękne…..”, “To co stworzyliście razem z Natalia to coś niesamowitego, czapki z głów!”, “Magia… Coś pięknego, takie subtelne, delikatne jednocześnie napakowane mocnymi emocjami. Oczywiście duet idealny. Cudo!!!”, “Delikatność w muzycznej postaci 💛” – pisali Internauci.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Natalia Nykiel mocno zaskoczyła fanów miłą niespodzianką country!

Natalia Szroeder i Vito Bambino – Oddaj

Utwór pt. “Oddaj” pochodzi z ostatniego krążka Vita “Poczekalnie”. Wcześniej album promowały takie single jak “Bunkrów nie ma” czy “Rampage”. Autorem historii opowiedzianej w tekście jest Vito Bambino, który przedstawił spotkanie byłych kochanków.

Bez Ciebie będzie lżej
Na powierzchni płynę
Wiem, że nigdy więcej już, nie pozwolę
Wolę mieć kontrolę i oddać Tobie mogę jedynie gniew
Nie, patrz co za bezsens
Ty i ja i ta kłótnia na wiecznie – śpiewa Natalia Szroeder.

Dość skromny, ale intymny aranż zdominowany został w dużej mierze przez smyczki i fortepian, co nadaje lekkości tej balladzie. Pod koniec kawałek mocno narasta i wyłania się żywszy rytm i klubowy podkład. Jak wcześniej wspomnieliśmy tekst jest dziełem Vita, ale muzyczne tło tej historii pomogli mu napisać Natalia Szroeder, która wciela się w rolę byłej kochanki, a także Tomek Sołtys oraz Brian Massaka.

Trzeba przyznać, że Natalia Szroeder wraz z Vito Bambino uzupełniają się idealnie w kwestii przekazu. Posłuchajcie sami, jak brzmi ich propozycja na lato 2020.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Ellie Goulding: Nowa płyta coraz bliżej. Posłuchaj „Slow Grenade”

Natalia Szroeder i Vito Bambino – Oddaj
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!