Daria Zawiałow o kulisach powstawania „Świtu”

To było szalone!

Daria Zawiałow
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Daria Zawiałow, Król oraz Igo – oto MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020! Artyści charyzmatyczni i nieszablonowi. W połączeniu stanowią mieszankę wybuchową. Efektem hymn tegorocznej edycji pt. „Świt”. 

Trójka artystów – Daria Zawiałow, Król oraz Igo – wspólnie napisała tekst oraz z Olkiem Świerkotem skomponowała muzykę. Za produkcję utworu odpowiadają Olek Świerkot i Andrzej Smolik. Teledysk wyreżyserował utalentowany przedstawiciel młodego pokolenia, Daniel Jaroszek. Jakie były kulisy tego projektu? 

Daria Zawiałow przybliża nam zakulisową atmosferę powstawania „Świtu”:

Ogromnie się cieszę z tej współpracy. Zarówno Błażej jak i Igo są artystami, których cenię i którzy mnie inspirują. Nikt z nas nie przewidział tego, że zamkniemy się w domu u producenta Olka Świerkota i że wówczas wyjdzie z tego spotkania coś wartościowego. Nie tworzyliśmy nigdy wcześniej w takim modelu pracy. „Świt” powstał w zaledwie dwie godziny, razem z tekstem. To było szalone! Daniel Jaroszek, który jest kosmicznym talentem, stworzył do tego obrazek, który okazał się symbiotyczny w relacji z utworem – zdradza Daria Zawiałow.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Ellie Goulding: Nowa płyta coraz bliżej. Posłuchaj „Slow Grenade”

Ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa, w tym roku  nie odbędzie trasa Męskiego Grania. Tysiącom miłośników projektu przypominamy, że 8 sierpnia zorganizowany zostanie online’owy koncert w Żywcu. Podczas wydarzenia tegoroczna orkiestra wykona dedykowany muzyczny set. Cały line-up wydarzenia zostanie ujawniony niebawem.

Smuci nas fakt, iż nie zaznamy w tym roku tego co najważniejsze czyli trasy koncertowej. Uważam jednak, że ten jedyny streamowany koncert, który odbędzie się 8 sierpnia w Żywcu, będzie czymś wyjątkowym! Warto być z nami tego dnia. Zapraszamy wszystkich! – dodaje Daria Zawiałow.

Trójka muzyków znana jest ze swoich energetycznych koncertów. Daria Zawiałow to młoda artystka z buntowniczą duszą i niezwykle mocnym głosem. Występowała już na scenie Męskiego Grania zarówno solo, jak i gościnnie z Męskie Granie Orkiestrą. Zdobywca „Paszportu Polityki” – Król – także pojawiał się już na scenach Męskiego Grania z różnymi artystycznymi projektami, każdorazowo porywając publiczność swoją wyobraźnią i niezwykłą wrażliwością. Igo był natomiast jednym z członków zespołu w 2019 roku, a jego przepustką do udziału w projekcie okazał się fenomenalny koncert z Bass Astral podczas finału trasy w Żywcu w 2018 roku. W zespole, podczas online’owego koncertu w Żywcu, towarzyszyć im będą: Kasia Piszek, Piotr Rubens Rubik, Jakub Wojtas, Michał Kush oraz Thomas Fietz.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Cleo szykuje dwie niespodzianki. Na to fani czekali od dawna

MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!