The Voice of Poland 11: Kto zasiądzie w jury i zastąpi Margaret?

The Voice of Poland: Rzuszają castingi do jubileuszowej 10 edycji!
fot. screen Facebook / The Voice of Poland

Za kilka dni ruszą nagrania do nowej edycji programu The Voice of Poland. Będzie to już 11 edycja muzycznego show TVP2. Jakie zmiany nas czekają? O szczegółach przeczytacie już teraz na MUZOTAKT.pl.

Już jesienią będziemy mogli znów śledzić emocjonujące zmagania uczestników nowej edycji programu The Voice of Poland. W sierpniu ruszają pierwsze nagrania do 11. edycji muzycznego show TVP2. Następnie ruszy drugi sezon „The Voice Senior”, a tuż po Nowym Roku będzie można oglądać czwartą odsłonę „The Voice Kids”.

▸ Przeczytaj również: Lana Del Rey wydaje książkę i audiobooka z poezją. Kiedy premiera?

Jury The Voice of Poland 11

Pełny skład jury poznamy za kilka dni. Od pewnego czasu głośno mówiło się o tym, że w jedenastej odsłonie nie zobaczymy już Margaret, która zadebiutowała w roli jurorki w jubileuszowej edycji. Dziś organizatorzy muzycznego show przekazali informację, że nową trenerką w programie została Urszula Dudziak

To nie pierwsze spotkanie artystki z uczestnikami muzycznego talent show. Urszula Dudziak była trenerką pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, którą emitowano w grudniu 2019 roku. Program wygrały wówczas siostry Szydłowskie – Krystyna, Elżbieta i Jolanta z drużyny Urszuli Dudziak.  

Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu – mówi Urszula Dudziak. 

Jaką trenerką dla młodszego pokolenia aspirujących wokalistów zamierza być jedna z najlepszych i najsłynniejszych wokalistek jazzowych?  

Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu – wyjaśnia nowa trenerka 11. edycji „The Voice of Poland”.  

Zdjęcia do programu startują już w połowie sierpnia. To właśnie wtedy poznamy też cały skład trenerski nowej edycji najlepszego programu muzycznego w Polsce. 

Czekacie na nową edycję muzycznego show TVP2?

▸ Zobacz także: 80-letnia Tina Turner wygląda oszołamiająco. Kygo odświeża jej kultowy przebój!

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie