The Voice Kids: Marcin Maciejczak ponownie zachwycił fanów!

The Voice Kids: Marcin Maciejczak zaskoczył fanów! Zobacz mroczny klip „Deszcz i bez”
fot. instagram.com/marcinmaciejczak

Marcin Maciejczak z The Voice Kids nagrał piosenkę do filmu „Tarapaty 2”, który trafi na ekrany kin już 25 września. Teledysk do kawałka cieszy się dużą popularnością w sieci!

Marcin Maciejczak z The Voice Kids nagrał kolejny poruszający kawałek. Utwór zatytułowany „Jeśli powiem” to bardzo emocjonalna ballada.

Fani młodego gwiazdora nie kryją zachwytu, bo utwór naprawdę chwyta za serce: „Śliczna nutka…cudowny masz głos…uwielbiam go słuchać😊”, „Mysle, ze ta piosenka swietnie sprawdzi sie w choreografii tańca nowoczesnego. Pełna emocji, które zapewnił nam Marcin, czeka na interpretacje przez bardzo zdolnego tancerza. Taka mam wizje słuchając. :)”, „Słucham tej piosenki i nie mogę przestać. Marcin ma taki głos że aż przyjemnie się słucha :)”, „sztoooooos chłopaku masz talent słucham pierwsze kilkanaście sekund, a już słyszę hit tak trzymaj 💪”, „Ciarki na plecach Super”, „Od pierwszego przesłuchania nie mogę się uwolnić – ogień 🔥🖤” – pisali Internauci.

▸ Zobacz także: 80-letnia Tina Turner wygląda oszołamiająco. Kygo odświeża jej kultowy przebój!

Marcin Maciejczak z The Voice Kids – Tarapaty 2

W kontynuacji największego hitu polskiego kina familijnego XXI wieku występują: Pola Król, Mia Goti oraz Kuba Janota-Bzowski. Partnerują im Joanna Szczepkowska, Marta Malikowska, Zbigniew Zamachowski, Tomasz Ziętek oraz Sandra Korzeniak.

– Znałem film „Tarapaty“, więc informacja o tym, że powstaje druga część bardzo mnie ucieszyła. Byłem w szoku, kiedy dostałem propozycję zaśpiewania do niej piosenki! Zgodziłem się od razu, cały proces nagrań i później teledysku, to była dla mnie super przygoda. Bardzo podobają mi się zdjęcia do filmu i cieszę się, że zrobiliśmy teledysk, który jest z nimi spójny. Mam nadzieję, że piosenka i film się Wam spodobają! – mówi o pracy nad utworem Marcin Maciejczak.

Marcin Maciejczak, mimo zaledwie 14 lat, dzięki dotychczasowym sukcesom uznawany jest za jednego z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistów młodego pokolenia. W 2019 roku wziął udział w trzeciej edycji programu „The Voice Kids” i już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. „I’ll Never Love Again”. Wykonanie z przesłuchań trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach The Voice Kids na całym świecie. Debiutancki singiel artysty w zawrotnym tempie stał się jednym z największych przebojów w Polsce i osiągnął status złotej płyty.

▸ Przeczytaj również: Oto najlepszy album R&B tego roku! „Chilombo” bije rekordy popularności

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!