Natalia Nykiel chce podbić zagraniczny rynek muzyczny!

Natalia Nykiel powraca z nowym świetnym singlem!
fot. materiały prasowe

Z uwagi na duże zainteresowanie zagranicznych rynków, Natalia Nykiel prezentuje nową odsłonę ostatniego singla “Atlantyk”, który w wersji anglojęzycznej nosi tytuł “Ocean”.

Po bardzo alternatywnym i odważnym mini albumie „Origo” Natalia Nykiel zrobiła muzyczną voltę o 180 stopni i wydała countrowy singiel „Atlantyk”. To zaskakująca propozycja dla fanów królowej polskiego electropopu, ale jednocześnie kontynuacja podróży do muzycznych korzeni.

Natalia Nykiel prezentując się w nowej odsłonie zdaje się potwierdzać, że doszła do miejsca w karierze, w którym nie musi już niczego ani sobie, ani innym udowadniać. Choć nowa stylistyka może wydawać się dla fanów artystki zaskoczeniem to warto zwrócić uwagę, że Natalia nie wyważa otwartych drzwi. Otwiera polski mainstream na drogę, którą świat podąża już od jakiegoś czasu w rytm gitarowych przebojów Miley Cyrus, Diplo, Beck’a czy Beyonce.

▸ Zobacz także: 80-letnia Tina Turner wygląda oszołamiająco. Kygo odświeża jej kultowy przebój!

Wydanie „Origo” było również pierwszym krokiem artystki na rynkach międzynarodowych. Single „Quya” i „Volcano” pojawiły się w rozgłośniach radiowych m.in. w Niemczech, Hiszpanii czy UK oraz na dziesiątkach playlist w Europie i USA. Dobry odbiór „Origo” zaowocował zaproszeniami artystki na wiodące międzynarodowe festiwale.

Zainteresowanie nowymi utworami na innych rynkach spowodowało, że Natalia Nykiel swój najnowszy singiel wydaje dziś także w wersji anglojęzycznej.

▸ Przeczytaj również: Oto najlepszy album R&B tego roku! „Chilombo” bije rekordy popularności

Ocean
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!