Kasia Cerekwicka jakiej nie znacie! Metamorfoza zwala z nóg!

Kasia Cerekwicka jakiej nie znacie! Metamorfoza zwala z nóg!
fot. instagram.com/kasia_cere

Na potrzeby produkcji Kasia Cerekwicka pozwoliła się postarzeć! Koniecznie zobaczcie jej nowy teledysk do singla zatytułowanego „W pogoni za szczęściem”.

Kasia Cerekwicka zaprezentowała się z niecodziennej wersji. Cerekwicka dała zrobić z siebie staruszkę, bo w teledysku do utworu „W pogoni za szczęściem” wciela się w babcie zapracowanej wnuczki, którą zagrała aktorka Magdalena Różalska. W teledysku widzimy wokalistkę zdecydowanie postarzoną, przypominającą kobietę ok. 60. roku życia, w ubraniach rodem z przełomu 70. i 80. Mimo teoretycznego wieku postać potrafi się bawić jak nastolatka.

– Piosenka opowiada o tym, jak to w życiu jesteśmy zabiegani, jak nie mamy czasu na nic, szczególnie ludzie młodzi. Jak pędzimy za karierą, za pieniędzmi – wyjaśnia Kasia Cerekwicka. – Zapominając, tak naprawdę, co jest ważne w życiu. Że nie tylko praca, ale też przyjemności.

▸ Zobacz także: Billie Eilish powraca z nową balladą. Zobacz teledysk „my future”!

Pomysł na scenariusz powstał w głowie Andrzeja Miękusa (Film Boom Production), który zaprosił do współpracy Kubę Kossaka – operatora. Klip powstał przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i choć były to niecodzienne warunki – udało się w pełni zrealizować założenia scenariuszowe.

“W pogoni za szczęściem” poprzedza album “Pod skórą”, którego premiera odbędzie się 18 września 2020 roku. Roli producenta muzycznego podjął się Marcin Bors (znany ze współpracy ze sceną alternatywną czy rockową – Myslovitz, Nosowska, Hey, Zalef).

Większość piosenek na “Pod skórą” jest autorstwa “spółki” Bors/Cerekwicka, ale swojego talentu użyczyli też Monika Borzym, Mariusz Obijalski, Leszek Biolik, Kuba Galiński, Katarzyna Piszek, Marzena Rogalska i Przemysław Rozenek. I tak obok energetycznych “W pogoni za szczęściem” czy “Nigdy” znalazł się między innymi tytułowy utwór “Pod skórą”, bardzo osobista ballada z towarzyszeniem fortepianu czy spokojny, zamykający album “Powód”.

Płytę można zamawiać pod tym linkiem:
https://kulturalnysklep.pl/muzyka/pod-skora-kace

– Kasia zachęca do subskrybowania kanału, ponieważ szykuje wiele niespodzianek 😉

▸ Przeczytaj również: Powiew świeżości na europejskiej scenie muzyki pop. Poznajcie łamiącą serca Roxen…

W pogoni za szczęściem
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie