MUZOTAKTNEWSYMuzykaCarla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta

Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta
C

REKLAMA
REKLAMA

Carla Fernandes podbija międzynarodowy rynek. Najnowszy singiel młodej piosenkarki – „Entera” w duecie z Mattem Hunterem – trafił na 12 playlist New Music Friday w Spotify. To najlepszy wynik w historii wszystkich polskich wykonawców!

Międzynarodowe duety opłaciły się: Carla Fernandes została dostrzeżona zagranicą. Poza polskim New Music Friday, piosenka wokalistki została umieszczona na playlistach NMF Latin, jak również w Holandii, Szwecji, Belgii, Islandii, Grecji, Hiszpanii, Norwegii, Finlandii, Danii oraz Czechach i Słowacji.

▸ Zobacz także: Billie Eilish powraca z nową balladą. Zobacz teledysk „my future”!

REKLAMA

Również TIDAL zadbał o międzynarodową promocję „Entery” – utwór trafił na kilka międzynarodowych playlist, jak również na okładkę Rising: Global.

Również Apple Music zadbało o obecność najnowszego singla Carli Fernandes na playliście Apple Music New Music Daily: w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii oraz Rumunii.

Carla Fernandes pojawiła się także na okładce playlisty Pop na czasie w Empik Music. To nie koniec sukcesów młodej gwiazdy! Na TikToku wystartował oficjalny challenge #enteradance, w którym użytkownicy przygotowują układ taneczny stworzony do piosenki. Zapraszamy do zabawy: https://www.tiktok.com/tag/enteradance

Oficjalna akcja z TikTokiem to kolejny przykład współpracy Universal Music Poland z jedną z najpopularniejszych obecnie platform social media.

„Entera” to nowoczesny, popowy utwór z elementami latino, z bardzo klimatycznym gitarowym brzmieniem. Singiel jest utrzymany w wakacyjnym, chilloutowym klimacie i ma ogromną szansę, żeby stać się hitem, który będzie królował na wszystkich imprezach. Opowiada o letniej, gorącej miłości, która jest wyrażana tańcem w blasku księżyca przy płomieniach ogniska, aż do wschodu słońca. Inteligentny tekst pełen jest metafor i można go interpretować na wiele sposobów, dzięki czemu każdy może w nim odnaleźć część siebie oraz przenieść się na chwilę na rajską plażę.

▸ Przeczytaj również: Powiew świeżości na europejskiej scenie muzyki pop. Poznajcie łamiącą serca Roxen…

Carla Fernandes – Entera
Carla Fernandes prezentuje debiutancki numer „Jungle”
fot. materiały prasowe
The Voice Kids: Polska wokalistka o hiszpańskich korzeniach, Carla Fernandes zachwyca singlem „Casual”
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA