Machine Gun Kelly: raper na szczycie z rockowym albumem

Machine Gun Kelly znów zaskakuje wiernych fanów!
fot. materiały prasowe

Najnowsza płyta Machine Gun Kelly’ego, „Tickets to My Downfall”, zadebiutowała na szczycie Billboard 200 – zestawienia najpopularniejszych krążków w USA. To pierwszy album rockowy w 2020 roku, który zajął czołowe miejsce na liście. To także pierwszy #1 w karierze MGK.

Za produkcję krążka Machine Gun Kelly odpowiada Travis Barker. Piąty album MGK pobił wynik poprzednich albumów artysty, które debiutowały na czwartej pozycji Billboard 200: „Lace Up” z 2012 i „General Admission” z 2015. Na najnowszym krążku znalazły się duety z Halsey, Trippie Redd, Iannem Diorem oraz blackbearem.

▸ Zobacz także: Viki Gabor nagrała piosenkę promującą film „Wyprawa na Księżyc” Netflix

„Billboard” pochwalił album za „czarująco efektywne piosenki”, a portal Vulture za „punk rockową doskonałość”. Po sierpniowym zwycięstwie na VMA w kategorii muzyki alternatywnej za „bloody valentine” oraz sukcesie rockowego albumu, nikt nie ma już wątpliwości, że Machine Gun Kelly to artysta o olbrzymiej etyce pracy i różnorodnym talencie.

Pochodzące z albumu single „my ex’s best friend” i „bloody valentine” zajmują kolejno 6. i 9. miejsca w zestawieniu Billboard Hot Rock & Alternative chart.

▸ Przeczytaj również: Nowy singiel Roxette! To jeden z ostatnich utworów nagranych przed śmiercią wokalistki

Bloody Valentine
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie