MUZOTAKTNEWSYFilmViki Gabor nagrała piosenkę promującą film „Wyprawa na Księżyc” Netflix

Viki Gabor nagrała piosenkę promującą film „Wyprawa na Księżyc” Netflix
V

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Viki Gabor nagrała utwór zatytułowany „Wznieść się chcę”. To singiel, który promuje nowy film animowany produkcji Netflix pt. „Wyprawa na Księżyc”! Posłuchajcie, jak brzmi muzyczna propozycja młodej wokalistki.

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, nagrała polski cover piosenki „Rocket to the Moon”. Utwór pochodzi z najnowszego filmu „Wyprawa na Księżyc” w reżyserii słynnego animatora Glena Keane’a (twórcy m.in. „Małej Syrenki” i „Pięknej i Bestii”). Singiel w wykonaniu Viki Gabor będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. Pojawi się on także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji.

REKLAMA

Premiera filmu „Wyprawa na Księżyc” już 23 października na Netflix.

▸ Zobacz także: The Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt

Materiały promocyjne partnera

Viki Gabor urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Polsce. To jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. W 2019 r. wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jako jedna z niewielu młodych polskich artystów miała okazję występować za granicą podczas trasy koncertowej Lighthouse Tour zorganizowanej przez brytyjski zespół Bars and Melody. Jej single „Superhero” oraz „Ramię w ramię” (nagrany w duecie z Kayah) osiągnęły status Podwójnej Platynowej Płyty, a „Getaway” – Złotej Płyty. Viki była w tym roku nominowana do Fryderyków w trzech kategoriach: Fonograficzny debiut roku, Utwór roku („Superhero”) oraz Teledysk roku („Superhero”). 4 września ukazał się jej pełnowymiarowy debiutancki album „Getaway (Into My Imagination)”.

O czym jest film „Wyprawa na Księżyc”?

Zdeterminowana i bystra dziewczynka buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Jej wyprawa obiera jednak nieprzewidziany kurs i prowadzi ją do niezwykłej krainy pełnej dziwacznych stworzeń. Reżyserem filmu jest nagrodzony Oscarem filmowiec i animator Glen Keane, a za produkcję odpowiadają Gennie Rim i Peilin Chou. „Wyprawa na Księżyc” to porywająca muzyczna przygoda o dążeniu do celu, pokonywaniu przeciwności losu i potędze wyobraźni.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

Wyprawa na Księżyc
https://www.youtube.com/watch?v=gk9pvSrFXsM
Wznieść się chcę
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA