MUZOTAKTNEWSYHotPlotaBillie Eilish zdradza szczegóły wirtualnego koncertu

Billie Eilish zdradza szczegóły wirtualnego koncertu
B

REKLAMA
REKLAMA

Billie Eilish odkrywa szczegóły nadchodzącego wirtualnego koncertu pt. „WHERE DO WE GO? THE LIVESTREAM”. Więcej informacji już teraz na MUZOTAKT.pl.

Koncert Billie Eilish odbędzie się 24 października i będzie transmitowany z rodzinnego miasta artystki, Los Angeles. Bilety w sprzedaży pod tym adresem: https://livestream.billieeilish.com/ 

Billie Eilish zapowiada „WHERE DO WE GO? THE LIVESTREAM” jako wydarzenie zrealizowane z użyciem najnowocześniejszej technologii XR. Multi-cam, różne ujęcia oraz elementy 3D sprawią, że fani będą mogli wstąpić do świata Billie. Artystka wykona pełen set na żywo. Takiej transmisji po prostu jeszcze nie było.

REKLAMA

▸ Zobacz także: Viki Gabor nagrała piosenkę promującą film „Wyprawa na Księżyc” Netflix

Przed rozpoczęciem transmisji posiadacze biletu będą mieli dostęp do „WHERE DO WE GO? THE LIVESTREAM PRE-SHOW”, w trakcie którego zaprezentowane zostanie wiele niespodzianek: m.in. przedpremierowy fragment wyczekiwanego dokumentu w reżyserii R.J. Cutlera, realizowanego dla Apple TV+ – „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”, jak również atrakcje od sponsorów wydarzenia. Więcej szczegółów Billie Eilish ujawni więcej szczegółów.

W trakcie produkcji „WHERE DO WE GO? THE LIVESTREAM” wspólnie z Moment Factory, artystka mocno inspirowała się scenografią ze swojej przerwanej trasy koncertowej „WHERE DO WE GO?”. 500 wybranych wcześniej fanów będzie miała okazję do czatowania bezpośrednio z Billie w trakcie koncertu.

Billie wystąpi w 100% na żywo, a wspierać będą ją brat, FINNEAS oraz Andrew Marshall – perkusista z trasy. Scena o wymiarach 18,2×7 metrów będzie otoczona ekranami LED 360 o wymiarach 30×7 metrów.

„WHERE DO WE GO? THE LIVESTREAM”będzie transmitowane na stronie internetowej artystki przy wsparciu Mestro i lili Studios, a każdy właściciel biletu będzie mógł odtworzyć koncert w tracie 24 godzin od premiery.

Każdy, kto kupi bilet, ma także dostęp do ekskluzywnych gadżetów przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zyski ze sprzedaży częściowo zasilą Crew Nation, fundację zrzeszającą członków ekip koncertowych pozbawionych pracy ze względu na pandemię COVID-19.

▸ Przeczytaj również: Nowy singiel Roxette! To jeden z ostatnich utworów nagranych przed śmiercią wokalistki

Billie Eilish królową Grammy 2020 (ZDJĘCIA)
fot. instagram.com/cbstv
Billie Eilish oficjalnie śpiewa dla Jamesa Bonda
fot. instagram.com/billieeilish
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA