Karol G, najpopularniejsza artystka latino, z nowym singlem

Karol G, najpopularniejsza artystka latino, z nowym singlem
fot. materiały prasowe

Światowa gwiazda reggaeton i najpopularniejsza obecnie latynoska artystka na świecie Karol G prezentuje swój nowy singiel zatytułowany „Bichota”. To mocny hymn, w którym artystka wzywa do udzielenia głosu i uwzględnienia racji każdej grupy.

Za produkcję nowego singla Karol G odpowiada wieloletni współpracownik artystki, Ovy On The Drums. Jak mówi sama Karol G: – „Bichota” to hołd dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy decydują się być nieustraszeni i fantastyczni.

▸ Zobacz także: Viki Gabor nagrała piosenkę promującą film „Wyprawa na Księżyc” Netflix

„Bichota” to następca singli „Ay, DiOs Mio” (potrójna platyna w USA) oraz „Tusa” w duecie z Nicki Minaj – najpopularniejszy utwór latino w 2020 roku w serwisach cyfrowych. Oficjalny klip do „Bichota” wyreżyserował Colin Tilley (J Balvin, Justin Bieber, Megan Thee Stallion, Cardi B i wielu innych), a za stylizacje odpowiada Zerina Akers (Beyonce).

Karol G ma na koncie współpracę z takimi artystami jak J Balvin, Luis Fonsi, Nicky Jam, Bad Bunny, Jonas Brothers, Quavo, Anuel AA, Ozuna i wieloma innymi. W 2018 roku otrzymała Latin Grammy dla najlepszego nowego artysty. W USA może szczycić się 5 diamentowymi płytami. W mediach społecznościowych ma ponad 80 mln obserwujących, a jej katalog zgromadził dotychczas 20 miliardów streamów. Liczba ta wciąż rośnie.

▸ Przeczytaj również: Nowy singiel Roxette! To jeden z ostatnich utworów nagranych przed śmiercią wokalistki

Bichota
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!