MUZOTAKTNEWSYGwiazdyBritney Spears jest w złym stanie? Jej fani wpadają w panikę!

Britney Spears jest w złym stanie? Jej fani wpadają w panikę!
B

REKLAMA
REKLAMA

W ostatnim czasie Britney Spears rzadziej pojawia się w mediach społecznościowych. Powstało wiele spekulacji na temat braku aktywności gwiazdy w sieci, jak również akcja „Free Britney”, którą wsparło wiele gwiazd. Biorąc pod uwagę problemy, z jakimi zmagała się w przeszłości ikona popu, jej fani wpadają w panikę! W końcu sama zainteresowana zabrała głos.

Britney Spears jest jedną z największych gwiazd muzyki pop i ma ogromną rzeszę fanów, którzy ją kochają i wspierają każdego dnia. Niejednokrotnie wyciągali do niej pomocną dłoń w sytuacjach, kiedy na przykład cierpiała z powodu nieporozumień z rodziną. Nie tak dawno powstał ruch #FreeBritney, gdzie fani domagają się poszanowania podstawowych praw i uwolnienia jej spod kurateli ojca, który sprawuje prawną opiekę nad finansami i decyzjami życiowymi wokalistki. Trzeba przyznać, że artystka zawsze może liczyć na wsparcie wiernych fanów!

▸ Zobacz także: Viki Gabor z niespodzianką. Tego jeszcze nikt nie widział!

Gorzki smak sławy Britney Spears

REKLAMA

Przypomnijmy, że ikona popu przeszła bardzo trudny etap w swoim życiu. 31 stycznia 2008 roku trafiła do szpitala w Los Angeles, gdzie przebywała na oddziale psychiatrycznym. Z powodu złego stanu zdrowia spowodowanego używaniem substancji odurzających straciła prawa rodzicielskie do synów, a opiekę nad nią przejął jej ojciec, Jamie Spears. Od tamtej pory Britney Spears czuje się ubezwłasnowolniona i niejednokrotnie bezskuteczni próbowała zmodyfikować warunki umowy prawnej. W sierpniu zeszłego roku prawnik gwiazdy złożył pozew do Sądu Najwyższej w USA o odwołaniu jej ojca ze stanowiska opiekuna. Niestety wniosek został odrzucony, a piosenkarka nadal pozostaje pod nadzorem swojego ojca do momentu, kiedy będzie zdrowa.

Wielu fanów martwi się o jej sytuację życiową. Pojawiły się nawet doniesienia, że Britney Spears jest wykorzystywana finansowo przez swojego ojca pod pretekstem choroby psychicznej. Na rzecz opieki nad córką, Jamie Spears otrzymuje niebagatelną kwotę 100 tysięcy dolarów rocznie. Warto wspomnieć, że chociaż majątek ikony popu szacowany jest na 250 milionów dolarów, to obecne zarobki artystki nie przekraczają kwoty 1500 dolarów na miesiąc. Do tego wszystkiego Britney Spears bez zgody 68-latka nie może decydować o istotnych sprawach rodziny, czy wyjdzie za mąż i będzie mieć kolejne dzieci, nie może również głosować w wyborach, korzystać z telefonu czy opuszczać domu. Mimo wszystko, jak sama zapewnia – myśli pozytywnie i oddaje się teraz tańcu, który sprawia jej wiele radości.

Występy dla tysięcy ludzi to fajne uczucie… ale ja też znajduję radość w tańcu dla siebie!!!!! Język tańca jest naprawdę piękny!!!!! Mówisz tak wiele bez słowa… wykorzystując swoje ciało, aby wyrazić to, co czujesz!!!! Żyj i wyrażaj swoje ciało, jak tylko chcesz!!!!!!! – wyznała Britney Spears w mediach społecznościowych.

Britney Spears ponownie na Instagramie

Po dwutygodniowej nieobecności w mediach społecznościowych, Britney Spears postanowiła odnieść się do komentarzy fanów, którzy ostatnio martwili się o jej stan zdrowia.

Witam, wiem, że pojawia się wiele komentarzy na mój temat, wiele osób mówi różne rzeczy, ale chcę tylko powiedzieć, że nic mi nie jest. Wszystko u mnie w porządku i zapewniam, że nigdy wcześniej nie byłam tak szczęśliwa – powiedziała Britney Spears w zamieszczonym wideo.

Niestety fani piosenkarki nadal czują niepokój i obawy, a ruch #FreeBritney zyskuje coraz większą liczbę zwolenników.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak straci pracę w „The Voice of Poland”? Zaskakująca reakcja TVP!

Britney Spears pokazała jak ćwiczy. Jej figura oszałamia! (WIDEO)
fot. instagram.com/britneyspears
Britney Spears prezentuje nową fryzurę w bikini! Wygląda jak Ariana Grande?
fot. instagram.com/britneyspears
Britney Spears tak bardzo martwi się o swojego chorego ojca
fot. Instagram
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA