MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuMargaret powraca z nowym albumem „Maggie Vision”!

Margaret powraca z nowym albumem „Maggie Vision”!
M

Krążek ukaże się na początku przyszłego roku!

REKLAMA
REKLAMA

Maggie Vision” to tytuł najnowszego albumu Margaret. Premiera albumu „Maggie Vision” została przesunięta z 27 listopada na 12 lutego 2021, ale już dziś startuje pre-order wersji limitowanej! Płytę można zamówić słuchając nowego singla zatytułowanego „Xanax”.

W 2019 roku Margaret zniknęła na chwilę z medialnego radaru. Nie brakowało wówczas spekulacji i domysłów co mogło być przyczyną zawieszenia działalności tej popularnej artystki. Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest „Xanax” czyli kolejny utwór promujący nadchodzący album „Maggie Vision”. I być może jest to najbardziej depresyjna historia jaką usłyszycie z ust Maggie. Słodko-gorzka opowieść o rzeczach o których się nie mówi – o depresji, stanach lękowych i tytułowym xanaxie. Nie każdy artysta znajduje w sobie siłę i chęć żeby otwarcie opowiedzieć o tym jak wygląda życie kiedy gasną światła. Maggie się to udało. Tym utworem rozlicza się z przeszłością.

REKLAMA

Album „Maggie Vision” od dziś można zamówić w wyjątkowej limitowanej wersji z dodatkami! Na płycie znajdą się wszystkie dotychczas wydane single w tym ostatni „Fotel” oraz „Reksiu” na feacie z Otsochodzi i  „Roadster” z gościnnym udziałem Kizo. To jednak nie koniec kolaboracji. Ale o tym już niebawem!

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Xanax

No Future” to bardzo wymowny tytuł kolejnego singla Margaret

Do kolaboracji przy „No Future” Margaret zaprosiła Kukona kilka miesięcy temu. Tworząc trochę karykaturalny, nieco ironiczny, ale mimo wszystko bardzo prawdziwy obraz kraju w jakim obudzili się po wyborach, artyści nie spodziewali się, że kilka miesięcy później ich wspólny utwór zyska na jeszcze większej aktualności.

Wyciągnięte z utworu fragmenty tekstu: „ktoś mnie wyklucza”, „ja tutaj nie widzę jutra”, „nie mam wyboru, a więc jak mamy wybierać?” do złudzenia przypominają hasła widniejące na setkach tysięcy transparentów protestujących w ostatnich tygodniach kobiet. Krótki tytuł „No Future” wydaje się jedynym trafnym podsumowaniem minionych wydarzeń.Autorem zdjęcia okładkowego oraz zdjęć promocyjnych jest Piotr Pytel @osiemdziewiec. Autorami utworu są Margaret, Kukon oraz KaCeZet.

Utwór „No Future” znajdzie się na albumie „Maggie Vision”, którego premiera z powodu ograniczeń promocyjnych oraz produkcyjnych związanych z pandemią COVID-19, została przełożona z 27 lisopada 2020 na 12 lutego 2020. Album z dodatkami nadal można zamawiać w przedsprzedaży na https://www.maggievision.pl/.

Guys, mam dziś dla Was dwie bardzo istotne informacje. Po pierwsze mam dla Was nowy numer, który nagraliśmy wspólnie z @kukonogf jeszcze latem, kiedym szambo wybiło w naszym kraju po wyborach, a decyzję o tym żeby go wypuścić teraz, w przeddzień Święta Niepodległości, podjęliśmy po tym jak nasz rząd postanowił, tym razem w środku szalejącej pandemii, uderzyć w kobiety i odwrócić uwagę kolejnym społecznym podziałem od własnej nieudolności w walce z wirusem – tłumaczy Margaret.

▸ Przeczytaj również: Antek Królikowski: Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale…

Po drugie właśnie w związku z sytuacją epidemiologiczną, zamkniętymi sklepami, brakiem możliwości spotkań z Wami, produkcji teledysków i innych działań, które mieliśmy dla Was zaplanowane, zdecydowaliśmy o przeniesieniu premiery płyty na 12 lutego 2021 licząc, że do tego czasu świat choć trochę wróci do normy. Nie oznacza to że zwalniamy tempo – wręcz przeciwnie! Przez cały ten czas będę Wam dawać nową muzę zarówno z płyty jak i innych projektów w których biorę udział. W lutym widzimy się już f2f a nie wirtualnie! Jesteśmy w tym razem i liczę, że 2021 to będzie jednak bright future! – komentuje Margaret.

No Future
Margaret nagrała nowy kawałek. Czy to będzie hitem?
fot. instagram.com/margaret_official
Margaret i jej "Przebiśniegi" - posłuchaj nowego singla! Margaret i jej "Przebiśniegi" - posłuchaj nowego singla!
fot. Łukasz Jasiukowicz
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA