MUZOTAKTNEWSYGwiazdyAla Tracz: Laureatka konkursu Polskiego Radia Dzieciom reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz: Laureatka konkursu Polskiego Radia Dzieciom reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ala Tracz, która była laureatką I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom, reprezentuje Polskę na Eurowizji Junior 2020. Polskie Radio Dzieciom – patron medialny wydarzenia, zaprasza od dzisiaj na codzienne relacje i materiały specjalne z konkursu. W tegorocznej edycji przedsięwzięcia, która odbywa się pod hasłem „Move the World – Rusz Światem!”, usłyszeć będzie można reprezentantów z 12 państw.

– Są próby z moim trenerem wokalnym, są próby taneczne no i ogólnie przygotowania idą pełną parą – mówi Ala Tracz w wywiadzie, jakiego udzieliła Polskiemu Radiu Dzieciom już jako reprezentantka Polski na Eurowizję Junior 2020. Słuchacze stacji z pewnością pamiętają, że Ala wywalczyła sobie miejsce wśród laureatów ubiegłorocznej edycji Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom.

REKLAMA

Tegoroczny konkurs będzie pierwszym w historii, który odbędzie się zdalnie. Koncert Finałowy odbędzie się 29 listopada od 17:00 do 19:00.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Materiały promocyjne partnera

Głosowanie publiczności w konkursie Eurowizji Junior 2020 startuje 27 listopada o godz. 20:00. Internauci będą mogli oddać swoje głosy online. Głosy będzie można oddawać również na reprezentantów swoich państw. Głosy publiczności to połowa głosów przyznawanych w konkursie, drugą połowę przyznają narodowe jury złożone ze specjalistów w dziedzinie muzyki oraz artystów w młodym wieku.

Od 23 listopadaPolskie Radio Dzieciomzaprasza na codzienne relacje i materiały dotyczące JESC 2020. W poniedziałek, środę i piątek w audycji „Popołudnik”(o godz.15.45) oraz we wtorek i czwartek w audycji „Muzyczne podróże” ( o godz. 10.05) pełne rozmów z osobami związanymi z tegoroczną edycją  konkursu. Relacje z wydarzenia pojawią się również w sobotę 28 listopada w audycji „Akademia muzyczna” (po godz.14.00 ) oraz 29 listopada w audycji „Dziecięcy koncert życzeń” (po godz. 14:00). Z kolei tuż przed finałem gościem w audycji „Zapraszamy do stołu” ( po godz. 15.00) będzie Ala Tracz.

Wówczas będzie można usłyszeć, jak się czuje polska reprezentantka tuż przed wielkim finałem. W sobotę i niedzielę pojawią się także relacje na żywo w mediach społecznościowych stacji ze studia plenerowego Polskiego Radia Dzieciom: wywiady z gwiazdami, twórcami oraz prowadzącymi galę, a także relacja z koncertu finałowego.

Gospodarzem konkursu jest Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców, a patronem medialnym Polskie Radio Dzieciom. Trzymacie mocno kciuki za młodą wokalistkę?

▸ Przeczytaj również: Antek Królikowski: Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale…

Ala Tracz – Polskie Radio
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA