Kwiat Jabłoni zdradza wszystkie szczegóły dotyczące nowego albumu

Na płycie znajdzie się jedenaście premierowych kompozycji.

Kwiat Jabłoni zdradza wszystkie szczegóły dotyczące nowego albumu
fot. materiały prasowe

Dobre informacje dla fanów grupy Kwiat Jabłoni. Zespół powraca z nowym krążkiem zatytułowanym “Mogło być nic”, który ukaże się dokładnie dwa lata po premierze debiutanckiej płyty – 5 lutego 2021 roku. Teledysk do tytułowego singla został wyświetlony w serwisie YouTube już ponad 1,5 miliona razy.

Kwiat Jabłoni tym razem nad całością pracuje z jednym z najlepszych polskich producentów – Wojtkiem Urbańskim. 

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Kwiat Jabłoni powraca z nowym albumem!

Lista utworów:

 1. Buka
 2. Mogło być nic
 3. Drogi proste
 4. Byle jak
 5. Nie ma mnie
 6. Kometa
 7. Zaczniemy od zera
 8. Maska
 9. Bankiet
 10. Wyjście z bankietu
 11. Przezroczysty świat

Bonus track:

 1. Idzie zima

Album “Mogło Być Nic”, już teraz można zamówić w preorderze pod tym adresem: https://kulturalnysklep.pl/search.php?text=kwiat-jabloni

▸ Przeczytaj również: Antek Królikowski: Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale…

Mogło być nic
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie