Eurowizja Junior: Alina Eremia zachwyca figurą w bikini! (FOTO)

Eurowizja: Alina Eremia zachwyca na Instagramie
fot. instagram.com/alinaeremia

Alina Eremia, która w 2005 roku debiutowała na scenie konkursu Eurowizja Junior z piosenką „Turai” nie daje o osobie zapomnieć. Rumuńska piosenkarka opublikowała w sieci zachwycające zdjęcia z plaży.

Alina Eremia od swojego debiutu w konkursie „Eurowizja Junior 2005” jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia w Rumunii, co widać zarówno na szczytach list przebojów, jak i na platformie YouTube, gdzie jej single gromadzą miliony wyświetleń. Jest jeszcze jeden powód, dla którego artystka ma powody do radości. Od niedawna 27-letnia gwiazda jest szczęśliwie zakochana, a jej wybrankiem jest niejaki Edi Barbu, którego poznała na siłowni.

Osoba, do której dzwonię, gdy jestem smutna i szczęśliwa – napisała pod zdjęciem, na którym pozuje z ukochanym na plaży.

Gwiazda Eurowizji Junior w bikini

Alina Eremia jest również jedną z najczęściej obserwowanych artystek w Rumunii w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła ponad 1,8 miliona obserwatorów. Choć jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to na jej profilu próżno szukać zdjęć z życia prywatnego. Teraz jednak zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak wypoczywa z ukochanym na Malediwach. Zdjęcie, na którym gwiazda pozuje w bikini przypadło do gustu fanom. W ciągu kilku godzin wakacyjny kadr zebrał ponad 100 tysięcy polubień.

Jak Wam się podoba młoda piosenkarka w takim wydaniu?

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

Niedawno artystka przyznała, że to dla ukochanego właśnie powstał utwór zatytułowany „AS DA”:

Pewnego wieczoru siedziałem w domu przy fortepianie i skomponowałam refren do tego utworu. „AS DA” to niezwykle osobista piosenka, jedna z najszczerszych piosenek, jakie napisałam, ale także jedna z najpiękniejszych wypowiedzi, jakie złożyłam. To moje uczucie w słowach, uczucie tak silne, że można je porównać do mojej miłości do muzyki. Zainspirowała mnie historia miłosna, w której obecnie mieszkam z Edim. Kiedy już wiedziałam, o czym będzie ta piosenka, tekst pojawił się sam – powiedziała Alina Eremia o singlu.

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku i Instagramie