Beata Kozidrak zachwyca głosem i wzruszającymi scenami w świątecznym klipie!

Beata Kozidrak powraca ze świątecznym teledyskiem!
fot. materiały prasowe, instagram.com/beatakozidrak

W sieci zadebiutował świąteczny teledysk gwiazdy! Beata Kozidrak jak zwykle zachwyca widzów zapierającym dech w piersiach głosem, wzruszającymi ujęciami oraz oczywiście – spektakularną stylizacją. Mimo odwołanych koncertów, wokalistka nieustannie realizuje projekty muzyczne i nie wychodzi z wprawy.

Wygląda na to, że królowa polskiej sceny muzycznej, Beata Kozidrak ma się dobrze i nie straszny jej brak kontaktu z muzyką. Gwiazda opublikowała właśnie efekty kolejnego projektu, tym razem nawiązującego do zbliżających się Świąt. W klipie Beata pełni rolę nie tylko wokalistki, ale także reżysera.

Oczywiście nie zabrakło również popisu wokalnego polskiej królowej sceny muzycznej. Gwiazda wzruszona emocjami maluchów wykonuje fragment refrenu utworu pt. „Ta sama chwila”. Piosenkarka z wielkim zaangażowaniem śpiewa jeden ze swoich najpopularniejszych kawałków i jak się okazuję – osiąga przy tym najwyższy próg w skali decybeli.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Beata Kozidrak powraca ze świątecznym teledyskiem!

Piosenkarka zaprosiła do udziału w nagraniach dzieci, które nieświadome całego zamieszania rozpakowują w studio swoje wymarzone prezenty. Moc ich radosnych okrzyków jest mierzona w decybelach oraz obserwowana z reżyserki przez samą Beatę.

DECYBELE RADOŚCI 🎁 Dziecięca radość z wymarzonego prezentu jest nadzwyczajna i wzruszająca. W projekcie „Decybele Radości” razem z @mattel podjęłam próbę zmierzenia emocji maluchów i muszę przyznać, że efekty są zdumiewające – napisała artystka na Instagramie.

Jak udowadnia w klipie, jej głos jest wciąż jednym z najlepszych w Polsce i nie zapowiada się na zmiany. Tym bardziej, że Beata Kozidrak nie boi się nowych wyzwań i kreatywnych projektów, co udowadnia fanom z każdą swoją publikacją.

Okazuje się, że szczęśliwe dziecko to prawdziwy wulkan o ogromnej mocy. Podczas nagrań nie brakowało wzruszeń, śmiechu i pozytywnej energii – oceńcie sami – dodała Beata Kozidrak w sieci.

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

Patrząc na komentarze na jej instagramowym profilu, widać, że fani gwiazdy są zachwyceni pomysłem.

Anioł Świąt

Efekt extra! 😍 i przepięknie Pani wygląda ❤️

Świetny projekt najbardziej poruszyła mnie reakcja dzieci na prezenty oraz Pani reakcja na ich radość❤️

Jest moc!! Az sie ucho przytkalo

Widziałam, piękne Pani wyglądała i zaśpiewała, a rodość dzieciaków sprawiła, że uśmiechnęłam się do ekranu haha

Wzruszajace 😍😍

Wzruszające i piękne 😘💋😘💋😘💋😘💋

wspaniała inicjatywa pani Beato! 💗😍

Jak Wam się podoba Beata Kozidrak w świątecznym wydaniu?

Decybele Radości
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie