MUZOTAKTNEWSYHotPlotaJustin Bieber przerwał milczenie! Wyjawił prawdę o dzieciach z Hailey Bieber!

Justin Bieber przerwał milczenie! Wyjawił prawdę o dzieciach z Hailey Bieber!
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Justin Bieber nie ukrywa, że marzy o potomstwie ze swoją żoną Hailey Bieber. Jednak wciąż odkładają decyzję o założeniu rodziny, ponieważ modelka ma jeszcze kilka spraw do zrobienia przed zajściem w ciążę. Więcej już teraz na MUZOTAKT.pl.

Justin Bieber i Hailey Bieber to bez wątpienia jedna z najbardziej romantycznych i zakochanych par show-biznesu. Wciąż ich życie prywatne budzi ogromne zainteresowanie mediów na całym świecie. Wprawdzie informacje o ciąży modelki są jak dotąd za każdym razem dementowane, to serwisy plotkarskie regularnie informują o rzekomym potomku gwiazdy. W ostatnim odcinku programu „The Ellen DeGeneres Show” 26-letni piosenkarz zdecydował się wypowiedzieć na temat swojej przyszłej rodziny:

Myślę, że Hailey wciąż ma pewne rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta i myślę, że po prostu nie jest jeszcze gotowa. I myślę, że to w porządku – wyznał piosenkarz.

REKLAMA

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Justin Bieber szczerze o dzieciach z Hailey Bieber

Kanadyjczyk dodał, że wszelkie decyzje o potomstwie pozostawia swojej 23-letniej żonie. Niejednokrotnie modelka wspominała o tym, że chce założyć rodzinę i mieć dzieci, ale to jeszcze nie ten moment. Dziennikarka wprost zapytała, ile chciałby mieć dzieci:

Będę miał tyle (przyp. red. dzieci), ile Hailey zechce urodzić – odpowiedział z uśmiechem Justin Bieber. 

Materiały promocyjne partnera

W rozmowie z Ellen DeGeneres, gwiazdor przyznał również, że marzy mu się gromadka dzieci.

Chciałbym mieć małe plemię. Ale to jej ciało i cokolwiek ona postanowi, tak zrobi… Myślę, że chciałaby też mieć kilka dzieci. Co najmniej dwójkę lub trójkę – dodał gwiazdor.

Na koniec Justin Bieber wyznał, że zostawił trochę miejsca na plecach, aby móc dodać imiona swoich dzieci do swojej kolekcji tatuaży, gdy zostanie ojcem. Czy ten moment nadejdzie w przyszłym roku, jak sądzicie?

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

Justin Bieber dementuje plotki na temat związku z Hailey!
fot. instagram.com/justinbieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA