Mariah Carey zapowiada specjalną świąteczną produkcję!

Premiera: 4 grudnia 2020 wyłącznie w Apple TV +

Mariah Carey zapowiada specjalną świąteczną produkcję!
fot. materiały prasowe

Apple TV + i Mariah Carey zapowiadają specjalną świąteczną produkcję „Mariah Carey’s Magical Christmas Special”, która już 4 grudnia dostępna będzie dla fanów na całym świecie wyłącznie w Apple TV +.

Wraz z Mariah Carey w programie wezmą udział zaproszeni przez nią specjalni goście: Tiffany Haddish, Billy Eichner, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg, Jermaine Dupri, Misty Copeland oraz Mykal-Michelle Harris. Ze specjalnym występem pojawią się  również dzieci gwiazdy, bliźniaki Moroccan i Monroe.

W obliczu świątecznego kryzysu tylko jedna osoba może uratować sytuację: wspaniała przyjaciółka Świętego Mikołaja, Mariah Carey. Łącząc muzykę, dynamiczny taniec i przełomową animację, niekwestionowana Królowa Świąt wkracza do akcji tworząc spektakularne święta, które uradują cały świat.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Producentami wykonawczymi „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” są Carey oraz Ian Stewart, Raj Kapoor i Ashley Edens, z którymi współpracowali Roman Coppola i Caroline Fox.

„Oh Santa!”, singiel i nowy teledysk Mariah z udziałem  Ariany Grande i Jennifer Hudson, będą dystrybuowane przez Sony Music i opublikowane w Apple Music i innych platformach streamingowych 4 grudnia. Muzyka z programu z nowymi interpretacjami m.in. świątecznego klasyka „Sleigh Ride” oraz specjalnymi muzycznymi gośćmi 4 grudnia ukaże się wyłącznie w Apple Music, a na innych platformach cyfrowych dostępna będzie od 11 grudnia.

7 grudnia w Apple Music w ekskluzywnym wywiadzie Mariah zaprezentuje osobiście swoją playlistę ulubionych świątecznych piosenek oraz opowie o swojej muzyce i opublikowanej niedawno książce “The Meaning of Mariah Carey.”

25 grudnia Mariah Carey pojawi się w Apple Music Hits, nowej stacji radiowej Apple Music, w sześciogodzinnym programie specjalnym, w którym zaprezentowane zostaną świąteczne piosenki z „All I Want For Christmas Is You” na czele. Mariah opowie fanom o swoich wspomnieniach związanych ze Świętami a specjalni goście podzielą się ze słuchaczami swoimi opowieściami o świętach.

Apple TV + jest dostępny w aplikacji Apple TV w ponad 100 krajach na świecie. Więcej informacji na apple.com/tvpr oraz offers.appletvapp.apple

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!