MUZOTAKTNEWSYHotPlotaRita Ora po raz drugi złamała zasady lockdownu! "Upokarzające" przeprosiny gwiazdy

Rita Ora po raz drugi złamała zasady lockdownu! “Upokarzające” przeprosiny gwiazdy
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Rita Ora nadal nie ma zamiaru stosować się do ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa?! Pytają wściekli fani gwiazdy. Brytyjska piosenkarka już dwukrotnie złamała zasady lockdownu w Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, 28 listopada br. Rita Ora zorganizowała nielegalną imprezę urodzinową w jednej z restauracji w Londynie, na której bawiło się wielu gości. Jak donosiły zagraniczne media, artystka dobrowolnie zobowiązała się zapłacić grzywnę w wysokości 10 tysięcy funtów. Na swoich profilach w mediach społecznościowych wydała oświadczenie, w którym przeprosiła, że naraziła ludzi na niebezpieczeństwo. Jak się okazuje, wcześniej piosenkarka również zignorowała zasady lockdownu. Na artystkę spadła fala hejtu.

REKLAMA

▸ Zobacz także: Katy Perry przebrała się za… choinkę! Musicie to zobaczyć

Rita Ora niewiele sobie robi z obostrzeń koronawirusa

Według brytyjskich mediów tydzień przed huczną imprezą z okazji swoich 30. urodzin wokalistka wróciła z Egiptu i nie zastosowała się do 14-dniowej kwarantanny. 21 listopada br. Rita Ora poleciała prywatnym odrzutowcem do Kairu, aby wystąpić w pięciogwiazdkowym hotelu Cairo. Wśród gości koncertu obecny był między innymi Abdul Fattah al-Sisi – prezydent Egiptu, który dwa dni wcześniej obchodził swoje 66. urodziny. Po powrocie do Londynu celebrytka nie zastosowała się do dwutygodniowej izolacji, co również zaobserwowali jej współpracownicy, którzy razem z nią podróżowali.

Rita Ora ponownie przeprasza!

Materiały promocyjne partnera

Po ujawnieniu nowych wydarzeń, piosenkarka postanowiła ponownie wydać oświadczenie, w którym przeprasza i informuje, że przekaże środki finansowe na cele charytatywne.

Niedawno poleciałam do Egiptu, aby wystąpić w prywatnym programie korporacyjnym. Moi współpracownicy postępowali zgodnie z zasadami i pokazali negatywne testy COVID-19 przed wejściem na pokład samolotu, zgodnie z wymogami władz egipskich. Po powrocie do Wielkiej Brytanii musiałabym postępować zgodnie z radą rządu i poddać się izolacji na wymagany okres. Jak wiesz, nie postąpiłam zgodnie z zarządzeniem i ponownie przepraszam, bez zastrzeżeń – tłumaczy Rita Ora.

Zdaję sobie sprawę, że przeprosiny gwiazdy pop mogą nie mieć większego znaczenia, zwłaszcza ktoś, kto złamał zasady, tak jak ja… Zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą pójść za moim przykładem. Moje przesłanie jest proste: proszę nie róbcie tego. Wina i wstyd, które w tym tygodniu odczuwam, nie są tego warte. Zamiast tego nadal słuchajcie zaleceń władz i służby zdrowia i przestrzegajcie wszelkich środków ostrożności – dodała gwiazda.

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę 

Mam nadzieję, że pewnego dnia będę mogła zrobić coś dla publiczności, która przez lata dawała mi tak duże wsparcie, a zwłaszcza dla bohaterów służby zdrowia… To moja obietnica dla wszystkich, którzy rozczarowani są moim zachowaniem. W międzyczasie przekażę swoją gaże za koncert w Egipcie na cele charytatywne. Bądźcie lepsi ode mnie i uczcie się na moich błędach, abyście nie musieli uczyć się na własnej skórze. Miłości – podsumowała Rita Ora.

Co sądzicie o zachowaniu gwiazdy?

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas również na Facebooku Instagramie.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA