Doda na nowym zdjęciu wprawiła fanów w osłupienie. Zobaczcie sami!

Doda jak Brigitte Bardot. Fani krytykują
fot. instagram.com/dodaqueen

Doda zamieściła na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcia, które zaskoczyły jej obserwatorów. Gwiazda wygląda jak francuska modelka, piosenkarka i aktorka z przełomu lat 50-tych i 60-tych XX wieku, Brigitte Bardot. Fani krytykują!

Nie od dziś wiadomo, że Doda (Dorota Rabczewska) uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Jej najnowszy wpis, który pojawił się na instagramowym profilu gwiazdy – wprawił fanów w nie małe zakłopotanie. Wszystko za sprawą zdjęć, które artystka dodała do sentencji francuskiej gwiazdy kina Brigitte Bardot. Sami zobaczcie poniżej.

▸ Zobacz także: Katy Perry przebrała się za… choinkę! Musicie to zobaczyć

Doda wystylizowana jak Brigitte Bardot!

Doda wykonała fotografie z pomocą popularnej aplikacji, która bez problemu pozwala zmodyfikować zdjęcia twarzy. To właśnie dzięki niej mogła łudząco upodobnić się do słynnej Brigitte Bardot. Serię „przerobionych” zdjęć podpisała cytatem aktorki.

Łatwiej obronić swoją cnotę przed mężczyznami, niż swoją opinię przed kobietami – napisała Doda.

Czytaj także: Demi Lovato podpadła weganom. Na artystkę wylała się fala hejtu!

W komentarzach internauci wdali się w dyskusję, bowiem wielu z nich nie jest pewnych, czy na zdjęciu jest Brigitte Bardot czy Doda:

„Jejku ona jest podobna do Ciebie. widzisz to??”, „To Doda Bardot”, „Mój mózg na chwilę zgłupiał, ale jak laleczka”, „Pogubiłam się. To ona czy Ty”, „Miałam napisać jak dwie krople wody, ale po chwili zrozumiałam co tu się wydarzyło”, „A Mamcia mówiła, że podobna i pasujesz”, „Doda wersja Beta”, „Myślałam, że to Ty”, „Wow, ale podobna” – wtórowali fani.

Nie wszyscy jednak byli zadowoleni i tak mili dla Doroty Rabczewskiej.

Można było się obejść bez plastików, pompowanych ust, cycków, botoksów, kwasów i wyglądać obłędnie.. – napisała jedna z Internautek, na co Doda odpowiedziała: Idealnie potwierdzasz powyższe słowa. Dziękuje.

Zapewne wpis polskiej piosenkarki miał zwrócić uwagę na hejt w sieci.

SAME KOBIETY polubiły ten komentarz, biorąc po uwagę treść posta to uroczy przekrój kulejącego instynktu samozachowawczego – podsumowała Dorota Rabczewska.

A Wam jak się podoba Doda jako Brigitte Bardot?

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę 

Doda jak Brigitte Bardot. Fani krytykują
fot. instagram.com/dodaqueen
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas również na Facebooku Instagramie.