Sonia Maselik w świątecznym wydaniu

Posłuchaj „Święta w nas”

Sonia Maselik w świątecznym wydaniu
fot. materiały prasowe

Święta w nas” to nowa, świąteczna wersja „Nie mów nic nikomu”. Z okazji zbliżających się świąt Sonia Maselik prezentuje utwór, który od pierwszych dźwięków wprawia w błogi nastrój!  

Grudzień to najbardziej wyjątkowy miesiąc w całym roku. Szalony okres przedświątecznych przygotowań warto umilać sobie wyjątkową świąteczną muzyką, szczególnie taką, która już od pierwszych dźwięków wprawia w błogi nastrój. Taki jest właśnie utwór Soni Maselik zatytułowany „Święta w nas”.

Czytaj także: Demi Lovato podpadła weganom. Na artystkę wylała się fala hejtu!

Nie mylicie się jeśli macie wrażenie, że gdzieś już słyszeliście tą piosenkę. Artystka zdecydowała się na stworzenie specjalnej świątecznej wersji znanego ze stacji radowych singla „Nie mów nic nikomu”, z którym debiutowała niespełna 2 miesiące temu. Utworu w oryginalnej wersji z teledyskiem można posłuchać TUTAJ.

▸ Zobacz także: Katy Perry przebrała się za… choinkę! Musicie to zobaczyć

Sonia Maselik to wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów pochodząca z Piekar Śląskich. Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach gdzie stawiała swoje pierwsze kompozytorskie kroki. Sonia próbowała swoich sił m.in. w programach Must Be The Music czy Mam Talent. Jest laureatką konkursu „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”, w którym podbiła serca słuchaczy coverem utworu „What is Love”.

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę 

Święta w nas
 ▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas również na Facebooku Instagramie.