MUZOTAKTNEWSYMuzykaSonia Bohosiewicz wydaje płytę inspirowaną Marilyn Monroe!

Sonia Bohosiewicz wydaje płytę inspirowaną Marilyn Monroe!
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust ukazał mi się obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej – Sonia Bohosiewicz.

Sonia Bohosiewicz w singlu „My Heart Belongs To Daddy” odkrywa przed Państwem pierwszy z sekretów Marilyn Monroe… Poznajcie zupełnie nowe oblicze jednej z największych gwiazd w historii Hollywood w wyjątkowym klipie wyreżyserowanym przez Kasię Bielską.

REKLAMA

W teledysku Sonia Bohosiewicz poddała się wizji artystycznej Kasi, dzięki temu zyskujemy obraz, który emanuje szczerością, naturalnością i prawdą. Widzimy w nim kobietę wyzwoloną, która wymyka się spod narzuconych ram i ról. 

 Czytaj także: Nie żyje gwiazda Roxette. Ceniony artysta zmarł rok po śmierci Marie Fredriksson….

Płyta Soni Bohosiewicz „10 sekretów MM” ukaże się w marcu przyszłego roku nakładem Agora Muzyka. 

Kiedy rozpoczęłam swoją filmową przygodę na planie filmu „Ekscentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy w reż. Janusza Majewskiego spotkałam się z jazzem oraz z panem Wojciechem Karolakiem. Od tego czasu nie myślałam o niczym innym tylko jak śpiewać jazz i jak znowu spotkać pana Wojtka – mówi Sonia Bohosiewicz.

Materiały promocyjne partnera

▸ Zobacz także: Laluna Unique przeszła serię zabiegów. Gwiazda programu Królowe Życia pokazała swoją nową twarz (FOTO)

Marzenie o śpiewaniu jazzu połączyło się w czasie z fascynacją Marilyn Monroe, aktorką, kobietą, ikoną. Miałam wrażenie, że blask tej hollywoodzkiej gwiazdy rozbłyska z każdym rokiem coraz mocniej. Zaczęłam zgłębiać jej życiorys, czytałam biografie, oglądałam filmy i dokumenty. Zaczął mi się z nich wyłaniać jej nowy obraz, zupełnie inny niż ten, który miałam dotychczas. Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust, falującej od podmuchu metra sukienki, kokieteryjnie przytrzymywanej na udach, spod seksownie zmrużonych powiek ukazał mi się obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej – dodaje.  

▸ Przeczytaj również: Ikona popu wraca do Polski! ⭐️Enrique Iglesias na jedynym koncercie w Łodzi⭐️

I tak powstał mój własny koncert, który zatytułowałam „10 sekretów Marilyn Monroe”. Zagrałam już w całej Polsce co najmniej 100 razy. 10 sekretów to oczywiście 10 utworów, które albo wykonywane były przez aktorkę, albo pochodzą z tamtych czasów.  Album był konsekwencją koncertów i znowu mogłam – na moje szczęście – spotkać się z panem Wojciechem, który gościnnie wystąpił na płycie. 

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas również na Facebooku Instagramie.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA