Tori Spelling nie do poznania. Jak dziś wygląda gwiazda „Beverly Hills 90210”?

Tori Spelling nie do poznania. Jak dziś wygląda gwiazda Beverly Hills 90210
Tori Spelling z Brianem Austinem Greenem (fot. Instagram.com)

Tori Spelling swoją karierę w telewizyjnych produkcjach rozpoczęła w wieku zaledwie 10 lat. Sławę i rozgłos przyniosła jej rola Donny Martin w popularnym serialu „Beverly Hills 90210”, który był emitowany w latach 90-tych. Teraz amerykańska aktorka ma 47 lat i trudno ją rozpoznać. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Tori Spelling zagrała we wszystkich, dziesięciu sezonach amerykańskiego serialu „Beverly Hills 90210”, który był emitowany w latach 1990-2000. To właśnie dzięki roli Donny Marie Martin zawdzięcza sławę. Na wielkim ekranie mogliśmy ją zobaczyć między innymi w filmie „Krzyk 2”, „Trick”, „Straszny film 2” czy „Przed ołtarzem”.

Przez krótki czas spotykała się z belgijskim aktorem Jean-Claude Van Dammem, muzykiem Vincentem Neilem czy z aktorem Vincentem Youngiem. W latach 1990-1991 związana była z Brianem Austinem Greenem i Jasonem Priestleyem. Z obydwoma grała w serialu „Beverly Hills 90210”.  W 2004 roku aktorka wyszła za mąż za Charliego Shaniana. Niestety ich małżeństwo przetrwało dwa lata. Wiosną 2006 roku wzięła ślub z kanadyjskim aktorem Deanem McDermottem, z którym ma trzech synów: Liama, Finna i Beau oraz dwie córki: Stellę i Hattie.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Tori Spelling z „Beverly Hills 90210”

W latach 2007-2012 wraz z mężem brała udział w reality show „Tori & Dean”. We wrześniu 2008 roku jej książka „Stori Telling” trafiła na listę bestsellerów The New York Times. W ostatnim czasie gwiazda serialu „Beverly Hills 90210” nie pojawia się zbyt często na ekranie, bardziej skupia się na rodzinie.

Tori Spelling jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się swoją codziennością. Ostatnio na swoim instagramowym profilu aktorka opublikowała nowe zdjęcie, na którym pochwaliła się nowo rozjaśnionymi blond włosami. W opisie 47-letnia matka pięciorga dzieci podzieliła się pozytywnymi uwagami na temat obecnej pandemii koronawirusa.

Bycie obecnym jest czasami jedyną rzeczą, nad którą mamy pełną kontrolę… Spróbujcie wyobrazić sobie swoją pełną wdzięczność, niezależnie od tego, czy jesteście na słońcu czy w cieniu. Ta podróż może być wyjątkowa. Cieszcie się swoją historią, gdy się rozwija – wyznała gwiazda „Beverly Hills 90210”.

Na najnowszych zdjęciach aktorka nie przypomina już serialowej Donny Martin z „Beverly Hills 90210”. Na początku swojej kariery była brunetką. Mówi się, że Tori Spelling od lat nadużywa botoksu i zabiegów medycyny estetycznej. Do tego dochodzą problemy z wagą.

▸ Przypominamy: Justin Bieber zaskakuje nowym wizerunkiem. Co na to Hailey Bieber?

Tori Spelling w 2021 roku

Tori Spelling z „Beverly Hills 90210”
fot. instagram.com/torispelling
Tori Spelling z „Beverly Hills 90210”
fot. instagram.com/torispelling
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!