Mariusz Wawrzyńczyk śpiewa nieznany utwór, który skomponował Romuald Lipko

Mariusz Wawrzyńczyk śpiewa nieznany utwór, który skomponował Romuald Lipko
fot. Instagram.com

Do sieci trafiła nigdy wcześniej niepublikowana piosenka, którą skomponował Romuald Lipko. Utwór śpiewa Mariusz Wawrzyńczyk, który napisał słowa do kompozycji lidera zespołu Budka Suflera. Posłuchajcie, jak brzmi numer zatytułowany „Czas”.

Mariusz Wawrzyńczyk i Romuald Lipko poznali się w 2009 roku podczas jednego z odcinków programu „Szansa na sukces”.

Od razu przypadliśmy sobie do gustu. Ciekawe, zakulisowe rozmowy, miła atmosfera, uśmiech oraz pozytywne emocje – tak wspomina młody wokalista pierwsze spotkanie z liderem Budki Suflera.

Mariusz Wawrzyńczyk to zwycięzca 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty”. 29 czerwca 2018 r. wydał debiutancki krążek pt. „Zawsze pod wiatr”. Jego głos mogliśmy usłyszeć między innymi w programie „Szansa na sukces” czy „Bitwa na głosy”. W 2020 roku zaangażował się w akcję pomocy dla Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie nagrał utwór „Jest taki dom” wspólnie z plejadą polskich aktorów m. in. z Małgorzatą Kożuchowską i Danielem Olbrychskim.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Mariusz Wawrzyńczyk śpiewa nieznany utwór, który skomponował Romuald Lipko

Premierowy utwór to zapowiedź nowej odsłony wokalisty – bardziej ostrzejszej, drapieżnej i pop-rockowej. Premiera drugiej, solowej płyty artysty została zapowiedziana na 2021 rok. Jak się okazuje, numer zatytułowany „Czas” przeleżał w szufladzie kilka lat:

Po zawieszeniu działalności Budki, odezwałem się do p. Lipko z propozycją współpracy. Od razu nawiązała się między Nami nić porozumienia. Piosenka przeleżała w mojej „szufladzie” kilka lat, aż do teraz!. – wyznał Mariusz Wawrzyńczyk.

Możecie być pewni, że będzie dla Was zaskoczeniem, zarówno dla moich sympatyków jak i fanów twórczości Romualda Lipko – dodał na koniec piosenkarz.

A Wam jak się podoba nowa kompozycja?

▸ Przypominamy: Justin Bieber zaskakuje nowym wizerunkiem. Co na to Hailey Bieber?

Mariusz Wawrzyńczyk śpiewa nieznany utwór, który skomponował Romuald Lipko
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!