Sophie and The Giants wraca z nowym hitem

Za produkcję odpowiada zdobywający coraz większy rozgłos duet Soda State.

Sophie and The Giants wraca z nowym hitem
fot. materiały prasowe

Po olbrzymim sukcesie multiplatynowego „Hypnotized” z Purple Disco Machine, charyzmatyczna Sophie and The Giants powraca z solowym singlem „Right Now”.

„Right Now” to świetny popowy kawałek z zaraźliwą melodią oraz niepodrabialnym głosem charyzmatycznej Sophie and The Giants. Singiel jest odą do dobrych czasów, za którymi tęsknimy i na powrót których tak mocno liczymy. Jak wyjaśnia Sophie:

Obecnie wydaje nam się, że poczucie zagubienia czy stania w miejscu będzie nam towarzyszyło już zawsze. To dość beznadziejne położenie, bo każdy marzy o wzlotach, bardziej niż kiedykolwiek. „Right Now” opowiada o frustracji, którą czujemy oraz o tym, jak bardzo chcielibyśmy znów poczuć wolność na świecie. Mamy nadzieję, że słuchając naszej piosenki, będziecie mogli pomyśleć – nawet przez chwilę – że znowu wszystko jest możliwe – Sophie and The Giants.

Współtwórcami kawałka są Sophie oraz Mike Kintish, którzy razem pracowali z Tino Schmidtem aka Purple Disco Machine nad wielkim przebojem „Hypnotized” – jednym z największych europejskich hitów 2020 roku (potrójna platyna we Włoszech, platyna w Polsce oraz złoto w siedmiu innych europejskich krajach, 200 mln streamów na całym świecie, 65 mln wyświetleń klipu i drugie miejsce w European Airplay Charts).

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Media o Sophie and The Giants

Bardzo mi się podoba wasza muzyka. Sprawiacie wrażenie, jakby tworzenie hitów było waszym nawykiem – Jack Saunders / BBC Radio 1.

Nasycona punkiem niezależna kompozycja z dużą dawką klawiszy – Clash.

Sophie and The Giants pracuje sprawnie na reputację twórców wielkich popowych przebojów z rockowym pazurem – Gigwise.

Gotowi na kolejny krok w przód – Gigwise.

Dla Sophie, doświadczenie bycia gwiazdą w Europie w środku pandemii, było co najmniej surrealistyczne. Jednego dnia artystka była w swoim mieszkaniu w Sheffield, by następnego lecieć do Włoch, by zagrać na Power Hits Estate 2020 w pustym Koloseum: – Odzew, z jakim spotkało się „Hypnotized”, to dla nas prawdziwe błogosławieństwo. Mamy nadzieję, że ten utwór dał ludziom odpowiednią dawkę nadziei, tak samo jak nam. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszystkie wyrazy uznania, które otrzymaliśmy i nie możemy doczekać się kolejnych singli – przyznaje Sophie.

W 2019 Sophie można było podziwiać na scenach Radio 1’s Big Weekend, Glastonbury i Reading. Zespół z Sheffield nie może doczekać się, gdy powrót na scenę będzie możliwy.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!