Alessiah w singlu „Darling”

To mocny kandydat na hit tego lata!

Alessiah w singlu „Darling”
fot. materiały prasowe

Pochodząca z Rumunii Alessiah prezentuje singiel „Darling”. W utworze artystka puszcza oko do fanów disco oraz popowych hitów z uroczymi refrenami. Przewidujemy mocną kandydaturę do miana hitu lata 2021!

Radosny, chwytliwy bit oraz niezwykle przyjemny wokal Alessiah sprawiają, że w trakcie słuchania „Darling” nie sposób usiedzieć w miejscu czy nie uśmiechnąć się. Autorami tego singla, który w jednej chwili poprawia nastrój, są Sorin Seniuc, Ionuț Catană, Alexandra Ţîrţîrău i Alessiah, a za produkcję odpowiada Ionuț Catană.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Tak o samym utworze opowiada Alessiah:

– Myślę, że w „Darling” udaje mi się poruszyć odpowiednią paletę emocji. Podoba mi się klimat disco w tej piosence. Moim głównym celem było dostarczenie słuchaczom pozytywnych wibracji. Mam nadzieję, że każdy będzie mógł dzięki niej znaleźć powód do uśmiechu. Nie mogę się doczekać, gdy ludzie zaczną słuchać kawałka i tworzyć własne wspomnienia związane z piosenką.

Za reżyserię klipu odpowiada SAN. W teledysku oglądamy Alessiah w wersji uroczego retro. Pojawia się też dwójka bohaterów na pierwszej randce. Wraz z nimi możemy prześledzić paletę emocji związaną z przełomowymi wydarzeniami w życiu. W rolę tej dwójki wcielają się David Rugiero i Elena Chiriac.

Alessiah to jedna z najciekawszych współczesnych artystek na rumuńskiej scenie pop. Debiutowała singlem „Sunday”. W 2020 wydala utwory „Hurricane”, „Waiting For”, „Love Me” oraz „I Know”. Na początku tego roku udostępniła live session nagraną wspólnie z Muse Quartet.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!