Popularna wokalistka disco polo zmienia styl muzyczny! Zobacz klip”Spadające Myśli”

Wokalistka disco polo o pseudonimie Cayra
fot. instagram.com/cayramusicofficial

Piosenka “Spadające Myśli” opowiada o tęsknocie za utraconą miłością, bliskością i relacją z drugim człowiekiem. Temat jakże aktualny w dzisiejszych czasach dlatego wokalistka Cayra czyli Edyta Przytulska zdecydowała się na nagranie właśnie tego utworu.

Wokalistka disco polo o pseudonimie Cayra zaskoczyła wiernych fanów. Artystka postanowiła nagrać cover piosenki “Spadające Myśli” w aranżacji gitarowej. W pierwotnej wersji był on wykonywany przez Renatę Dąbkowską wraz z zespołem Sixteen, do której muzykę napisał Grzegorz Kloc a słowa Olga Pruszkowska-Kloc.

Jest to utwór bardzo bliski Cayrze, dlatego też zdecydowała się przypomnieć o nim młodemu pokoleniu. Piosenka zaśpiewana jest w zupełnie nowej zaskakującej interpretacji, nieco odświeżonej aranżacji wykonanej przez muzyka, gitarzystę i producenta muzycznego Rafała “Rogala” Rogulskiego.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Klip nagrany w skromnej scenerii miał uwypuklić przekaz utworu, na którym wokalistka głównie chciała się skupić. Zdjęcia i montaż zostały wykonane przez Bartosza Kuśmierskiego- wieloletniego przyjaciela Cayry i fotografa gwiazd.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!