Farba „Może kocham Cię”… czyli historia pewnej miłości

Farba „Może kocham Cię”… czyli historia pewnej miłości
fot. materiały prasowe

Nowy singiel zespołu Farba „Może kocham Cię” dotyka tematu zagubienia i braku nici porozumienia dwóch osób, które są w długoletnim związku. Osobiście doświadczyła tego Joanna Kozak, liderka, wokalistka, autorka tekstów i muzyki w Farbie.

Chyba każdy kojarzy wielki przebój zespołu Farba, utwór „Chcę tu zostać”. Ale mało kto wie, że piosenkę tę napisała wokalistka, Joanna Kozak, dla perkusisty Jacka Woźniaka. W teledysku do tego największego miłosnego hitu grupy, reżyser obsadził ich w rolach pary. Nikt nie przypuszczał wtedy, że utwór „Chcę tu zostać” nie tylko stanie się wielkim szlagierem, ale też połączy tych dwoje na całe życie.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Wyjątkowy singiel zespołu Farba

Od 15 lat Joanna i Jacek są małżeństwem, ale łączy ich również muzyczne życie zawodowe, co, jak twierdzi wokalistka, zawsze było trudne do rozdzielenia. Jak mówi sama Joanna, ich związek czasem przypomina wzburzone morze – są w nim przypływy i odpływy… Liderka Farby nie ukrywa, że nieraz w małżeństwie z Jackiem znaleźli się na mieliźnie, ale pomimo trudności i gorszych chwil, zawsze udawało się znaleźć wyjście „z labiryntu miłośnych gier”.

„Może kocham Cię” to tekst , który powstał po jednej z burzliwych chwil w życiu tej muzycznej pary – gdy wydawało się, że spakowana walizka i ucieczka to jedyne wyjście z trudnej sytuacji. Kiedy w związku brakuje przestrzeni, a nić porozumienia zaczyna przypominać kłębek, którego nie da się już rozplątać…

Piosenkę „Może kocham Cię” promuje teledysk, który powstał w Gdyni, rodzinnym mieście Farby, w przepięknej scenerii gdyńskiej plaży i orłowskiego klifu. Reżyserem klipu jest debiutująca młoda ukraińska artystka Anastazja Volynska, która nawiązując do klipu „Chcę tu zostać”, po raz drugi postawiła przed kamerą Joannę i Jacka, ukazując ich jako parę.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!