Bartosz Sikora: Wielkopolski teledysk z mocnym przesłaniem

Bartosz Sikora: Wielkopolski teledysk z mocnym przesłaniem
fot. materiały prasowe

Wakacje jak co roku mogą zmienić życie niektórych osób wypoczywających nad wodą. By spędzali oni ten czas bezpiecznie, apeluje już teraz Bartosz Sikora, młody niepełnosprawny mieszkaniec Śmigla (woj. wielkopolskie).

Bartosz Sikora wraz z kolegą raperem chce nakręcić teledysk, który będzie przestrzegał młodych ludzi przed lekkomyślnym postępowaniem nad wodą. Z opisu zamieszczonego przez artystę na portalu Zbieram.pl wynika, że potrzebuje on 3 000 zł, by spełnić marzenie, a tym samym pomóc innym!

Jedna chwila i… życie zmienia się o 180 stopni – tak rozpoczyna swoją historię 35-letni Bartosz Sikora ze Śmigla. Bartek od 7 lat porusza się na wózku inwalidzkim po urazie rdzenia kręgowego: – Pewnego czerwcowego dnia skoczyłem do płytkiej wody na główkę. Był to mój błąd i lekcja życia. Kilka lat temu razem z kolegą raperem napisałem więc tekst utworu, który ma przestrzegać innych, szczególnie młodych ludzi przed wypadkami nad wodą – podkreśla Bartosz Sikora.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Moc działania

Życie na wózku nie jest łatwe, jednak cieszę się, że mogę żyć samodzielnie i być w podstawowych czynnościach życiowych. Mogę działać i bardzo chcę to robić! Zajmuję się muzyką oraz hobbystycznie montażem video, więc wiem, jak powinien wyglądać profesjonalny teledysk do utworu „ku przestrodze” – przyznaje Bartek. Dodaje on jednak, że jego życie dopiero wychodzi na prostą, dlatego prosi internautów o pomoc: – Bardzo zależy mi na tym, aby nasza inicjatywa przyczyniła się do ocalenia kilku istnień. Każdy skok do płytkiej wody to ogromne niebezpieczeństwo, to zagrożenie życia. Gdyby nie przyjaciele zwyczajnie bym utonął – wspomina Bartosz Sikora.

Mocne dotarcie

Wakacje rozpoczną się pod koniec czerwca. Zostało więc jeszcze trochę czasu, abyśmy razem stworzyli utwór z teledyskiem, taki utwór z muzyczną lekcją życia – zachęca Bartosz Sikora. Gotowy teledysk udostępni on na Youtube oraz Facebooku. Bartek ma również nadzieję, że za sprawą informacji o zbiórce jego przekaz już teraz dotrze do jak największej liczby ludzi (nie tylko z Wielkopolski).

Każdy, kto chce wesprzeć marzenie Bartka, a tym samym pomóc innym może zrobić to pod adresem https://zbieram.pl/teledysk-z-mocnym-przeslaniem.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!