Floral Bugs prezentuje osobisty numer

Floral Bugs prezentuje osobisty numer
fot. instagram.com/floral_bugs

Floral Bugs powraca z nowym materiałem. Premiera nowego albumu artysty za niecałe dwa miesiące, jednak to wcale nie oznacza, że nie możecie usłyszeć nic świeżego od artysty! Właśnie zadebiutował jego nowy utwór, który nosi tytuł „Handpoke”.

Floral Bugs przedstawia się tu jako artysta pełny i dojrzały. Zarówno w muzyce, jak i w słowach słychać wypracowaną pewność siebie oraz charyzmę, która wciąga słuchacza swoją prawdziwością.

„Handpoke” to opowieść rapera o samym sobie i obranej przez niego drodze. Niezwykłe emocje czuć już od pierwszych dźwięków utworu, co zdecydowanie wpływa na odbiór całego kawałka! Artysta wielokrotnie wspominał, że jest to dla niego jeden z najbardziej osobistych utworów, zatem koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował dla Was Floral Bugs!

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Floral Bugs zachwycił fanów

„Wszystko co robi ten Ziomek jest złotem” – komentuje Kamil na platformie YouTube.

„Pięknie rozpoczęty tydzień ❤FG4LIFE❤” – pisze Dawid.

„Mega mocna nuta. Aż się wzruszyłam słuchając tego. Dzięki tobie i twojej muzie zaczęłam sobie jakkolwiek radzić w życiu i nauczyłam się ze nie można się poddawać tylko trzeba się rozwijać dalej nawet jeśli na samym początku nie jest zbyt kolorowo. Twoja twórczość mega mi pomaga w wielu ciężkich sytuacjach, jesteś dla mnie wzorem bo będąc w moim wieku już rozwalałeś system dzięki temu, że nigdy nie przestałeś dążyć do celu tylko dlatego, że ktoś się śmiał albo po prostu nie wychodziło tak jak chciałeś. Mega szacun dla Ciebie. Leć po swoje chłopie!! FG4LIFE 🔥❤️” – dodaje Wercia.

A Wam jak się podoba nowa nuta Florala Bugsa?

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!