Czy PJ Harding i Noah Cyrus potrafią zmieniać ludzi?

Czy PJ Harding i Noah Cyrus potrafią zmieniać ludzi?
fot. materiały prasowe

Noah Cyrus i PJ Harding, w końcu podzielili się ze światem swoją klimatyczną EPką „PEOPLE DON’T CHANGE“.

Artyści spędzili sporą część ubiegłego roku na pracy zdalnej – PJ Harding z rodzimej Australii i Noah Cyrus z Los Angeles. Wspólny projekt został ogłoszony po premierze teledysku do „Dear August“. W zeszłym miesiącu duet wydał singla „You Belong To Somebody Else“.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Nowy singiel „The Worst Of You“ został opisany przez Noah jako „kluczowy dla mojej historii. Są w nim bardzo mocne wersy. Mam nadzieje, że ludzie to poczują.”

Nominowana do nagrody Grammy piosenkarka Noah Cyrus połączyła siły z australijskim autorem tekstów i producentem PJ Harding (Chromeo, Ruel, Jessica Mauboy, Guy Sebastian). Powrócili do wspólnego tworzenia z Noah po wydaniu EPki z 2020 roku „The End of Everything”, na której znalazł się między innymi podwójnie platynowy hit „July”. Nowy projekt pokazuje naturalną chemię, która tworzy się między artystami.

Dzięki rozbrajającemu ładunkowi emocjonalnemu, doskonale dopasowanym wokalom, poetyckim tekstom i wpadającym w ucho melodiom, które są mieszaniną americany, folka i klasycznego country, każdy poczuje się jak w Nashville.

Lista utworów:

1. Dear August
2. You Belong To Somebody Else
3. Cannonball
4. The Best of You
5. Slow Train Comin’The Worst of You

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!