The Voice of Poland: Krystian Ochman prezentuje tajemnicze wspomnienie!

The Voice of Poland: Krystian Ochman prezentuje tajemnicze wspomnienie!
fot. materiały prasowe

Krystian Ochman z The Voice of Poland zaskakuje ponownie. Do sieci trafił teledysk do nowego singla artysty wyprodukowany przez ekipę Loft 2.2.5. W obrazie wystąpiła piękna modelka, Karolina Kopyrska.

Krystian Ochman powraca z kolejną propozycją, która już robi furorę w sieci. Internauci nie szczędzą komplementów: „Widać, że masz mega artystyczną duszę, nie potrafię nic więcej powiedzieć, jak tylko że podziwiam cię i naprawdę robisz mega robotę, mam nadzieję że niedługo wybijesz się i wskoczysz na szczyty, bo jesteś wybitny ❤️” – pisze Monika pod teledyskiem na platformie YouTube.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

„Kolejny hit zwykłego, skromnego, utalentowanego, o ogromnym głosie chłopaka. Oby więcej takich ludzi, brawo, wszystkiego dobrego dla Krystiana!!!” – dodaje Marcin.

„Ależ to piękne.. 😍.. Usłyszałam zaledwie kilka dźwięków a już nie mogę przestać tego słuchać.. OMG.. 😘🎶💕.. Jedno wiem.. 13 maja będzie piękny.. 🙌”, „Niesamowity głos jak i teledysk, będziemy wspominać tą premierę.”, „Kolejny raz udowadniasz,że jesteś Wielki.Naprawdę świetny utwór,uwielbiam❤”, „Cudowny teledysk i piosenka. Mega mi się podoba. Czuję, że to będzie kolejny hit” – wtórowali kolejni internauci.

Kim jest Krystian Ochman

Krystian Ochman jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel „Światłocienie” był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów „The Voice of Poland”.

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Krystian Ochman z trzecim singlem

Po dwóch świetnie przyjętych singlach – „Światłocieniach” (ponad 2,4 mln streamów na Spotify, ponad 4 mln wyświetleń na YouTube) i „Wielkich tytułach” (#1 miejsce na karcie na czasie YouTube, ponad 1,7 mln wyświetleń oraz ponad 600 tyś. streamów na Spotify) – Ochman prezentuje trzeci singiel „Wspomnienie”.

Do piosenki powstał teledysk wyprodukowany przez ekipę Loft 2.2.5, w którym Krystian w tajemniczy sposób przekazuje tytułowe „Wspomnienie” grającej w nim modelce, Karolinie Kopyrskiej.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!